Kurban Bayramı İçin Hangi Banka Ne Kadar Kredi Veriyor?

Bankaların Kurban Bayramı için hazırladığı bayram kredisi paketleri teker teker açıklanmaya başladı. 9 günlük bayram tatilini nakde sıkışmadan geçirmek isteyen müşterileri için cazip koşullarda kampanyalar yapılıyor. Bu ay kurbanlık alımı, bayram alışverişi ve diğer masrafların eklenmesiyle nakit sıkıntısı çekeceğini düşünen insanlar şimdiden bankalarla kredi görüşmesi yapmaya başladılar.

Bir çok banka “Kurban Bayramı Kredisi” verme yarışına erken giriş yaparken, bazı bankalar da kampanyayı başlatmak için bayramın biraz daha yaklaşmasını bekliyor. Özellikle “kısa vadede düşük faiz” sloganıyla kampanya yarışına giren bankaların bir kısmı da cazip koşullarla müşteriyi kendi bankasına çekmeye çalışıyor.

Türkiye İş Bankası, her bayram öncesi düzenlediği “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyasıyla bu yıl da nakde ihtiyaç duyan müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. 22 Ekim’e kadar geçerli olacak kampanyayla serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler, 60 ay vadeye ve 35.000 TL’ye kadar farklı kredi seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Garanti Bankası da kurban bayramına özel kredi kampanyası düzenledi. Banka 9 aya kadar vadeli 3.000 TL krediyi % 0,79 faiz oranıyla kullandırıyor. Kampanya kapsamında kredinin dosya masrafı için sadece 79 TL alındığını belirtelim.

Vakıfbank ise kurban bayramında “KOBİ’lere çifte bayram” sloganıyla hazırladığı kredi kampanyasında 3 ay taksit erteleme, 36 aya kadar % 0’dan başlayan faiz oranlarıyla acil nakit ihtiyacı olan KOBİ’lere sunduğu kampanyasıyla öne çıkmaya çalışıyor.

Denizbank da “Cebimde kredi” adı altında sunduğu bayram kredisi kampanyasında 1 – 12 ay vadeye kadar yüzde 1,39 faiz oranıyla kredi kullandırıyor. Bayram aylarında ödemenin olmadığı ve dosya masrafının alınmadığı kampanyada diğer vade seçeneklerinde faiz oranlarında değişiklik kaydediliyor.

Yukarıda saydıklarımızın dışındaki diğer bankaların da önümüzdeki günlerde rakip bankaların düzenlediği kampanyalara benzer kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkması bekleniyor. Kurban Bayramı için kısa vadeye düşük faiz ilkesini benimseyen bankaların düzenleyeceği kampanyalar bugün yarın hız kazanacağa benziyor. Yeni başlayan kampanyalarla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi bankaların internet sitelerine giriş yaparak hemen öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Banka Kartınıza 30 TL İndirim Çeki Hediye

TEB Banka Kartınızla farklı günlerde yapacağınız 3 adet 50 TL tutarında market alışverişine 30 TL CarrefourSA hediye çeki kampanyası başladı....

Kapat