İş Bankası Cazip Faizli Geleneksel Bayram Kredisi

Kurban Bayramanı kredisi veren bankalar kervanına Türkiye İş Bankası da katıldı. 22 Ekim tarihine kadar devam edecek İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasından cazip faiz oranlarıyla 35.000 TL ve 60 aya kadar vadeyle bayram kredisi kullanılabiliyor. Üstelik bu kampanyadan serbest meslek sahipleri, kamu veya özel sektör ayrımı olmadan tüm ücretli çalışanlar ile SGK emeklilerinin tamamı yararlanabiliyor.

9 günlük bayram tatili süresince nakde ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız İş Bankası’nın 1.200’ü aşkın şubelerinden veya bankanın Anında Bankacılık kanallarından başvurunuzu yapabilir, uzun bayram tatili başlamadan nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kapsamında 5.000 TL’den başlayıp 35.000 TL’ye kadar uzanan her bütçeye uygun farklı seçenekler bulunuyor. Farklı bütçelere göre düzenlenen bayram kredisi tutarlarını 12 ay ile 60 ay arasında değişkenlik gösteren seçeneklerle kullanabiliyorsunuz. Vade konusunda 37 ile 60 ay arasındaki taksit seçeneklerinin sadece bordrolu çalışan ve emekli müşteriler için geçerli olduğunu belirtelim.

Bayram tatili başlamadan İş Bankası’nın geleneksel kampanyasından yararlanmak istiyorsanız cep telefonunuza sırasıyla NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası internet şubesinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 no’lu telefon şubesinden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan ve elbette ülke genelindeki tüm İş Bankası şubelerinden kolayca başvuruu yapabilirsiniz. Hangi kanaldan yaparsanız yapın, başvurunuzun cevabının hemen cebinize geldiğini göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Gülen Emekli Kredisi ile Emeklinin Yanında…

Halkbank ülkemizi bugünlere taşıyan emeklilerimize gönül borcunu Gülen Emekli Kredisi ile ödüyor. Bankanın sadece emekli müşterileri için hazırladığı Gülen Emekli...

Kapat