İnternette Para Yerine Enpara Kullanan % 20’sini Geri Alıyor

Finansbank’ın Enpara.com hesabını duymayan kalmadı. Alışveriş yaparken kazanmak isteyenlerin gözdesi haline gelen Enpara.com, sonbahar aylarında da % 20 indirim uygulamasıyla harcarken kazandırmaya devam ediyor. İnternetten alışveriş yaparken % 20 indirim kazanmanın yolu, herhangi bir ürünü satın alırken para yerine Encard kullanmaktan geçiyor. Enpara.com hesabı açtırırken size verilen Encard şimdilerde % 20 indirimin sembolü haline geldi.

1 Ekim tarihinde başlayan ve 31 Aralık akşamına kadar devam edecek Enpara kampanyasında Encard ile internetten 500 TL’ye kadar yapılan alışverişlerin % 20’si, bir sonraki ayın 5. işgününe kadar Enpara.com vadesiz hesabınıza iade ediliyor. Böylece harcamış olduğunuz miktarın % 20’si Enpara.com hesabınıza geri dönmüş oluyor. Bu indirim alışveriş yaptığınız anda uygulanıyor ve bir sonraki ayın 5’inde hesabınıza tekrar iade ediliyor.

Bu konuda bir örnek verecek olursak, Ekim ayında Encard ile internetten 200 TL tutarında bir uçak bileti ve 100 TL tutarında bir ayakkabı satın aldınız diyelim. Bu durumda Encard ile 300 TL harcama yapmış oluyorsunuz. Bunun % 20’si, yani 60 TL’lik kısmı Kasım ayının 5’inde hesabınıza iade ediliyor. Uçak biletiniz ile ayakkabıyı 300 TL yerine 240 TL’ye almış oluyorsunuz. Harcama yaparken kazanmanın ismi Encard kullanmak oluyor.

Encard’ı 3D Secure altyapısı olup debit kart ile (banka kartı) alışveriş yapılabilen tüm yurtiçi ve yurtdışı sitelerde ya da BKM Express anlaşmalı sitelerde kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için Enpara.com müşterisi olmanız yeterli… Müşteri değilseniz de Finansbank Enpara.com’a hemen başvurarak fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
.
İndirimden yararlanmak için alışverişlerinizin ödemesini mutlaka internet üzerinden Encard’ınız ile yapmanız gerekiyor. Bunun için alışveriş sitelerinin ödeme adımlarında “Banka kartı ile ödeme” seçeneğini seçerek Encard bilgilerinizi girmeniz, ya da BKM Express ile ödemeyi tercih ederseniz, ödeme için BKM Ekpress’e kayıtlı kartlarınız arasından Encard’ı seçmeniz gerekiyor.

Encard Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza bağlı çalışan bir banka kartı… Dolayısıyla, Encard ile yapabileceğiniz harcama tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdaki kullanılabilir bakiye ile sınırlı…

Alışverişlerinizden elde edeceğiniz indirimler bir sonraki ayın 5’inci işgününe kadar hesabınıza yansıtılıyor. Bir ay boyunca yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız indirimler toplu olarak bir sonraki ayın 5. işgünü sonuna kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılıyor. Indirimler hesabınıza yansıtıldığı gün SMS ile ücretsiz bilgilendirme yapılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası 5 Dakikada 30.000 TL Bayram Kredisi

Kurban Bayramı Kredisi kampanyasını başlatan Garanti Bankası, sadece nüfus cüzdanıyla başvuran müşterilerine 5 dakikada kredi veriyor. Cazip koşullarla bayram kredisi...

Kapat