ING Bank’tan 99 TL Taksitle 7.000 TL Bayram Kredisi

ING Bank’ın Kurban Bayramı için “İhtiyaçlar yüzünden içiniz şişmesin” sloganıyla startını verdiği bayram kampanyası, 99 TL taksitlerle 7.000 TL kredi fırsatı sunuyor. Üstelik kampanyanın dosya masrafı da sadece 9 TL olarak belirlendi. Tüm ING Bank müşterilerinin yararlanması için bayram kredisinin üst limiti de 14.000 TL ile sınırlı tutuldu.

ING Bank’ın kampanyasından bayram kredisi çekmek isteyenler, 7.000 TL ile 14.000 TL arasında çektikleri krediyi 24 aydan başlayıp 60 aya kadar uzanan vadelerde ödeyebiliyorlar. Kredi taksitleri, kredinin vadesi boyunca her sene yaklaşık % 33 oranında artıyor. Böylece ilk başta 99 TL tutarında küçük taksitlerle başlayıp önümüzdeki aylarda geliriniz arttıkça biraz daha yüksek tutarlarda geri ödeme yapma avantajına sahip oluyorsunuz.

ING Bankası’nın başlattığı Bayram Kredisi kampanyasından 60 ay vadeyle 7.000 TL bayram kredisi kullandığınız takdirde aylık % 1.17 faiz oranından yararlanarak her sene % 33 oranında artması şartıyla ilk sene boyunca 99 TL tutarında taksitler halinde bütçenizi zorlamadan ödeyebiliyorsunuz. 60 ay seçeneğinde ilk sene 99 TL, ikinci sene 132 TL, üçüncü sene 176 TL, dördüncü sene 234 TL ve beşinci sene 312 TL taksitler halinde beş senelik süreçte borcunuzu kolayca kapatma avantajına sahip oluyorsunuz.

ING Bank’ın Kurban Bayramı’ndaki nakit ihtiyaçlarınız için düzenlediği kampanya hakkında bilgi almak için ING Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi edinmek için ING Bank’ın 0 850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetleri hattını da arayabilirsiniz. ING Bank’ın internet şubesinde de bayram kredisiyle ilgili geniş bilgiler sizin bekliyor.

Kurban Bayramı Kredisi için konulan 14.000 TL’lik üst sınır size yeterli gelmiyorsa, müşteri temsilcisi ile görüşmek suretiyle bankanın diğer kredi kampanyalarına başvuru yapabilir, daha yüksek miktarda kredi alma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Cazip Faizli Geleneksel Bayram Kredisi

Kurban Bayramanı kredisi veren bankalar kervanına Türkiye İş Bankası da katıldı. 22 Ekim tarihine kadar devam edecek İş Bankası Geleneksel...

Kapat