HSBC, Modern Hesap’a yüzde 10 faiz veriyor

HSBC tasarruflarını güvenli ortamda değerlendirirken yüksek faiz almak isteyen müşterileri için Modern Hesap kampanyasını başlattı. HSBC’nin Modern Hesap kampanyasında bir yandan günlük faiz kazanılırken bir yandan da vade bozdurma derdi olmadan para çekme ve yatırma fırsatı sunuluyor. HSBC Modern Hesap’ın ayrıca fatura ve düzenli ödeme talimatlarını takip etme, ödemeleri müşteri adına yapma gibi özellikleri var. Tüm bunların yanısıra ödemelerin öncesi ve sonrasında müşterileri SMS aracılığıyla uyarıyor ve bilgilendiriyor.

HSBC MModern Hesap’ın bir de Plus özelliği bulunuyor. Bu özelliği kullanarak birikim yapmak isteyen müşteriler, birikim süresi en az 12 ay ve birikim tutarı en az aylık 200 TL olacak şekilde, TL, USD, EUR ve GBP cinsinden düzenli birikim yapabiliyorlar. Seçilen para birimine göre faiz oranları değişkenlik gösteriyor. Müşteriler, Modern Hesap’la bankacılık işlemlerine ayırdıkları zamandan da tasarruf edebiliyor ve böylece hem kendileri, hem de sevdikleri için daha çok zaman ayırabiliyorlar.

HSBC yetkilileri bireysel bankacılık alanında küresel deneyime sahip olduklarını, bunu Türkiye’deki müşterilerine aktarmayı hedeflediklerini, müşterilerinin günlük bankacılık ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarlanan Modern Hesap’ın Plus özelliğiyle de Türkiye’de tasarruf alışkanlığının yaygınlaşmasına destek olacaklarını söylüyorlar. Türkiye’de tasarruf oranının artması ve ekonominin yeniden canlanması için HSBC’nin Modern Hesap’ının önemli avantajlar getireceğini kaydediyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kuveyt Türk Altın Günleri Hesabı Nasıl Açılıyor

Türkiye'de ilk kez 2011 yılında Kuveyt Türk tarafından başlatılan Altın Günleri, müşterilerin ellerinde bulundurdukları ve halk arasında "yastık altı" olarak...

Kapat