Halkbank Gülen Emekli Kredisi ile Emeklinin Yanında…

Halkbank ülkemizi bugünlere taşıyan emeklilerimize gönül borcunu Gülen Emekli Kredisi ile ödüyor. Bankanın sadece emekli müşterileri için hazırladığı Gülen Emekli Kredisi’ni alanlar esnek ödeme koşullarıyla cazip faiz oranlarından yararlanmanın keyfini çıkarıyorlar. Hayatlarının ikinci baharını kendileri ve evlatları için daha rahat koşullarda geçiriyorlar.

Halkbank’ın Gülen Emekli Kredisi’nden yararlanmak için emekli maaşınızı Halkbank’tan alıyor olmanız veya almayı taahhüt etmeniz koşulu var. Bunun dışında herhangi bir koşul bulunmuyor. Emekli maaşısınızı Halkbank şubelerinden almaya başladığınız andan itibaren cazip faiz oranları ve esnek ödeme koşullarından yararlanmaya hak kazanıyorsunuz.

Avantajlı Halkbank Gülen Emekli Kredisi’ne başvurmak için sadece TC Nüfus Kağıdı ile SGK Emekli Belgenizin yanınızda bulunması yeterli oluyor. Emekli maaşınızı Halkbank’tan alıyorsanız herhangi bir gelir belgesi götürmeniz gerekmiyor. Emekli olup halen aktif olarak ücretli çalıştığını beyan edenlerden işyeri destek prim bildirgesi getirmeleri isteniyor. Başvurunuzu en yakın Halkbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Gülen Emekli Kredii’nde 1 ile 60 ay arasındaki tüm vadeler için aylık faiz oranı % 1.25 olarak uygulanıyor. 200 TL tutarında dosya ücreti alınıyor. Dosya ücretinin kredi tutarı üzerinden hesaplanması nedeniyle kullandığınız ihtiyaç kredisinin asgari % 1’i oranında bir dosya ücreti ödemeniz gerekiyor.

Halkbank Gülen Emekli Kredisi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi, isterseniz Halkbank internet şubesinden de faiz oranları ve vadeler konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Kamu Çalışanlarına Maaşın 17 Katı Özel Kredi

Denizbank yaklaşan bayram öncesinde kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası başlattı. Tüm kamu çalışanları, avantajlı faiz oranları ile maaşlarının 17 katına...

Kapat