Halkbank Faizsiz 3.000 TL Erken Gelen Bayram Kredisi

9 günlük Kurban Bayramı yaklaşırken Halkbank’ın bayram kredisi de adı üzerinde erken geldi. Halkbank’ın merakla beklenen Erken Gelen Bayram Kredisi bu yıl da her bütçeye uygun cazip koşullarla başladı. Sıfır faizli olarak 3.000 TL bayram kredisi kullanma imkanı sunan Halkbank kampanyasında “Bana 3.000 TL yetmez” diyenler için 10.000 TL tutarında kredi seçeneği de bulunuyor. 3.000 TL kredi kullananlar için 9 ay kredi vadesi varken 10.000 TL kredi almayı tercih edenler için vade süresi 36 aya kadar uzayabiliyor.

10.000 TL kredi kullanıp bunu 36 ay taksitle geri ödemek isteyenler aylık % 0.99 faiz oranından yararlanabiliyorlar. Üstelik sadece 9 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek uzun bayram günlerinde düşük faizli kredi çekmenin keyfini çıkarabiliyorlar. Faiz ödemeden 3.000 TL Bayram Kredisi imkanından yararlanmak isteyenler ise 199 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek 9 ay taksitle faizsiz olarak geri ödeme yapıyorlar. Kampanyaya katılanlar hayat sigortası primi ödüyorlar.

Halkbank Erken Gelen Bayram Kredisi’ne başvuru yapmak isteyenlerden kimlik, gelir ve adres belgeleri isteniyor. Bu belgelerle en yakın Halkbank şubesine giderek yapılan başvurular çok kısa süre içinde incelenerek bayram öncesine yetiştiriliyor. İncelemenin kısa sürede sonuçlanması, istediğiniz kredinin bayram öncesinde kullanımınıza hazır hale getirildiği anlamına geliyor.

Sonbahar aylarının gelmesiyle artan masraflara bayram öncesi masrafları da eklendi. Bu bayramda kurban da kesmeyi düşünüyorsanız masrafların daha da kabaracağı gerçeği ortaya çıkıyor. Halkbank’ın cazip koşullu Erken Gelen Bayram Kredisi sayesinde “Tüm bu harcamalar için nereden para bulunacağım?” diye düşünerek sıkıntı yapmaya gerek kalmıyor. Halkbank Erken Gelen Bayram Kredisi bayram öncesi artan tüm ihtiyaçlar ve masraflar için mükemmel bir nakit kredi fırsatı sunuyor. Halkbank’ın Erken Gelen Bayram kampanyasına internet veya cep telefonları üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Onay geldikten sonra en yakın Halkbank şubesine giderek bayram öncesinde kredinizi çekebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kurban Bayramı İçin Hangi Banka Ne Kadar Kredi Veriyor?

Bankaların Kurban Bayramı için hazırladığı bayram kredisi paketleri teker teker açıklanmaya başladı. 9 günlük bayram tatilini nakde sıkışmadan geçirmek isteyen...

Kapat