Garanti’den Türkiye’nin İlk Oto Kredisi Hattı: 444 OTOM

İlklerin bankası olarak bilinen Garanti Bankası bir ilke daha imza atarak, Türkiye’nin ilk oto kredisi hattı 444 OTOM’u hayata geçirdi. Cep telefonları ve sabit telefonlardan hemen ulaşılabilen 444 OTOM hattı, uzman ekibiyle, hafta sonu dahil her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Otomobil almayı düşünenler, Türkiye’nin her yerinden 444OTOM’u arayarak, Garanti’nin otomobil kredisinde uzman ekibinden, sıfır kilometre veya 2. el araçlar için kredi kampanyaları, fiyat durumları, ödeme planı hakkında bilgi alabiliyor. Oto kredisi için başvuruda da bulunabilen müşteriler, başvurusunun sonucunu anında öğrenebiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Garanti Bankası yetkilileri, otomobil talebinin artış gösterdiği yılın son aylarında bu hizmeti devreye alarak, oto kredisi hakkındaki her türlü soruyu cevaplamaya, hızlı ve kolay oto kredisi başvurusu yapmaya olanak sağlamayı hedeflediklerini söylüyorlar. Oto kredisi başvurusu için banka şubelerine alternatif bir kanal olarak hizmet veren 444 OTOM hattı, yeni açılmış ve tanıtımına yeni başlanmış olmasına rağmen ciddi bir ilgiyle karşılanıyor.

Oto kredisi başvurusu yapmak ve sonucunu hemen öğrenmek, almayı planladığı kredi için ayda ne kadar ödeyeceğini hesaplatmak için arayanlara bu hizmet için ne düşündükleri de soruluyor. Hattı arayanlar, vakit ayırıp şubeye gidemeyenler için önemli bir kolaylık getiriyor. Otomobil almayı planlayanların hayatı, 444OTOM hattı sayesinde kolaylaşıyor. Hatta bazı otomobil bayileri de Garanti Bankası’nı arayıp bu hizmetten memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Bu tepkiler 444OTOM hattının önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini ve servisin hızla gelişeceğini gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Mıknatıs Kredi Bütün Borçlarınızı Çekip Çeviriyor

Son zamanlarda değişik bankalarda biriken borçlar yüzünden sıkıntı yaşayan, borcunu nasıl çekip çevireceğini bilemeyenlerin derdine TEB'in Mıknatıs Kredi'si deva oldu....

Kapat