Finansbank Kamu Çalışanlarına 60 Ay Vadeli Kamu Kredisi

Uzun bayram tatili sonrasının ilk kredi kampanyası Finansbank’tan geldi. Finansbank’ın sadece kamu çalışanları için hazırladığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında istenen her tutarda ihtiyaç kredisi 60 ay vadeye kadar cazip faiz oranlarıyla sunuluyor. Finansbank’ın kampanyasına katılmak her zamanki gibi çok kolay. Başvuru yapmak isteyen kamu çalışanlarının TC Kimlik Numarasını 5030’a mesaj atması yeterli oluyor. Kredi ön onayının hemen gelmesiyle birlikte Finansbank’tan kamu kredisi kullanma süreci başlıyor.

Kamu çalışanı iseniz Finansbank’ın özel kampanyasından örnek olarak 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmanız halinde bunu 60 ay vadede ödemeyi tercih ederseniz aylık sadece 234 TL taksitler sözkonusu oluyor. Bu avantajdan yararlanmak için hehangi bir Finansbank şubesine kimlik belgeniz (nüfus cüzdanı) kamu personeli olduğunuzu gösteren kamu kimliğinizle gitmeniz yeterli… Zaten kamu personeli olduğunuz için bunların dışında başka bir belge gerekmiyor.

Finansbank bu kampanyasında konut sahibi olmak isteyen kamu çalışanlarını da unutmadı. Konut kredisinde kamu çalışanlarına özel dosya masrafı, ipotek ücreti ve ekspertiz ücretinde % 25 gibi ciddi bir indirim sağladı. Finansbank, konut sahibi olmanın kira öder gibi taksitlerle her zamankinden kolay olduğu günümüzde kamu çalışanına daha da fazla avantaj sunmayı hedefledi.

Kampanyaya Nasıl Başvuruluyor?

5030’a TC kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS ile hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Finansbank internet sitesindeki Anında Başvur butonuna tıklayarak internetten veya Finansbank şubelerinden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank şubesinden Kamu İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kamu Kredisi’nin avantajlı fiyatlarından yararlanmak için size en yakın Finansbank şubesinden başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Çok avantajlı olmasıyla tanınan Finansban Anında Kredi’ye internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank sadece % 1.09 cazip faizli ve 99 TL dosya masraflı bu son kampanyasıyla “Finansbank’ta Kamulular Çok Değerli” sözünün hakkını bir defa daha veriyor. Finansbank’la çalışan kamulular her zaman olduğu gibi yine çok avantajlı çıkıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank’tan Kaskosuz ve Rehinsiz 2. El Taşıt Kredisi

Sonbaharla birlikte Akbank 2. El taşıt kredilerinde yeni bir dönem başlıyor. Televizyonlarda Behlül karakteriyle tanıdığımız Kıvanç Tatlıtuğ ile çeşitli dizilerden...

Kapat