Finansbank Franchise Paketi Sıfırdan İş Sahibi Yapıyor

Finansbank Franchise Paketi ile hiç sermayeniz olmasa bile sadece markanızı seçerek, kredinize başvurabilir, sıfırdan işinizi kurabilir, kendinizin patronu olabilirsiniz. Kendi işini kurmak isteyenlere her zaman destek veren Finansbank, franchise sistemine girmek isteyen ya da sistem içerisinde olup ihtiyaç ve yatırım desteğine ihtiyaç duyan girişimciler için avantajlı ürün ve hizmetler sunuyor.

Finansbank Franchise Kredisi Nedir?

Finansbank Franchise Paketi kapsamında, bir franchise sistemine dahil olurken ödeyeceğiniz giriş bedeli için size özel düzenlenmiş kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Daha önce bir franchise sistemine giriş yaptıysanız ihtiyacınız olan işletme ve yatırım finansmanı için Finansbank franchise kredisi kullanabilirsiniz.

52.000 TL’ye Kadar Maddi Teminatsız Franchise Kredisi

Finansbank, sisteme katılanlara 52.000 TL’ye kadar maddi teminatsız franchise kredisi imkanı sunuyor. Yıllık cirosu 2 milyon Euro ve çalışan sayısı 1 ile 9 arasında olan franchiseler için geliştirilen bu krediden 0 ile 3 yıl arasında faaliyet gösteren işletmeler yararlanabiliyor.

Bu özellikleri taşıyorsanız, 52.000 TL’ye kadar franchise kredisini maddi teminatsız, 6 ay ödemesiz dönem seçeneğiyle kullanabilir, geri ödemenizi 6 ay ile 60 ay arasındaki vade seçenekleriyle yapabilir, cazip faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

52.000 TL Üzeri Uzun Vadeli Ticari Kredi

Bu kredi seçeneği, 52.000 TL üzeri kredi ihtiyacı duyan ve yukarıdaki şartları sağlayamayan franchisee’ler için sağlanıyor. Uygun faiz oranıyla 120 aya varan vadelerde taksitli ticari kredi imkanı getiriyor.

KOBİNakit Hesap

Finansbank’ın KOBİ’ler için sunduğu KOBİNakit Hesap ile hesabınızda para olmadığı durumlarda bile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredili banka hesabınızla anında nakit çekebilir, para akışınızın sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Finansbank Franchise Paketi kapsamında KOBİNakit limitinizin hesabınıza tanımlandığı ilk 1 ay boyunca faiz alınmıyor. Birinci ayın sonundan itibaren bankanın ilan ettiği güncel faiz oranı olan % 2.12 faiz uygulanıyor.

CardFinans VadeKart

CardFinans VadeKart ile yaptığınız tüm şirket harcamalarınızı avantajlı vade farkı ve cazip işlem ücreti ile 3 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Ayrıca 12 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuluyor. VadeKart, ekstre borcunuzu bir sonraki ödeme dönemine ertelemenize de olanak sağlıyor.

Çek Karnesi ve EFT / Havale

31 Aralık 2013 tarihine kadar Finansbank’tan alacağınız çek karnesinden ve yurt içi çeklerinizin tahsilinden herhangi bir masraf alınmıyor. Finansbank Çek Karnesi talep etmeniz durumunda sadece çek yaprağı başına Değerli Kâğıt Bedeli uygulaması yapılıyor.

Finansbank İnternet Şubesi üzerinden tüm EFT ve havale işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

ParaPuan ve Peşin Promosyon Avantajları

Yıllık ciro aralığınız 0 – 2 milyon TL arası ise ve Finansbank kartınız varsa, 10.000 TL nakit kredi ve 1.000 TL KOBİNakit Hesap kullanımlarınızda 500 TL ParaPuan fırsatı sunuluyor.

Çalışan sayınızın en az 5 olması, yıllık 0 – 2 milyon TL arası ciroya sahip olmanız ve Finansbank’la en az 2 yıllık maaş sözleşmesi yapmanız halinde, personel başına yıllık 150 TL peşin promosyon kazanabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi

Kurban Bayramına adım adım yaklaştığımız bugünlerde Vakıfbank'ın geleneksel kurban bayramı kredisi fırsatları da başladı. Cazip faiz oranlarıyla tüm ihtiyaçlarınız için...

Kapat