En Ucuz ve En Hesaplı Bayram Kredisi Hangi Bankada

Kurban Bayramı’nın hızla yaklaştığı bugünlerde 9 günlük tatil boyunca nakit sıkıntısı yaşamak istemeyenler banka şubelerini doldurmaya başladı. Bankaların bayrama özel düzenlediği kampanyalar geniş ilgi görürken kredi çekmek isteyenler faiz ve vade konusundaki kafa karışıklığının had safhaya çıktığı görülüyor. “En ucuz krediyi hangi banka veriyor, en uzun vade hangisinde, en yüksek tutarda krediyi nereden alabilirim?” soruları insanların kafasını kurcalarken bir nevi “Bayram Kredisi Rehberi” niteliğinde bankaların kampanyalarını bir araya topladık. Aşağıda banka banka bayram kredilerini toplu halde inceleyebilir, şubelere gitmeden önce aklınızda netleştirerek daha bilinçli gidebilirsiniz.

Vakıfbank: 5.000 TL’ye kadar krediyi % 0.85 faizle veriyor. Daha yüksek tutarda krediye ihtiyaç duyanlar ise 50.000 TL’ye kadar krediyi % 1.02’den başlayan faizlerle kullanabiliyorlar.

İş Bankası: Tüm ücretli çalışanlar ile emeklilere yönelik geleneksel bayram kampanyası düzenledi. Aylık % 0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla 60 ay vadeye kadar cazip kredi seçenekleri sunuyor.

Finansbank: Günde 2 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL veya günde 4 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL bayram kredisi fırsatı sağlıyor. Buna bir Finansbank klasiği de diyebiliriz. Finansbank’ın ayrıca % 0. 49’dan başlayan faizlerle dosya masrafsız kredi ve faizsiz kredi paketi de var.

Garanti Bankası: Kurban Bayramına kadar sürecek kampanya kapsamında, % 0.79 faizli kredi kullanmak mümkün… Daha yüksek tutarda kredi ihtiyacı olanlara da, 60 aya varan vadelerde, 100.000 TL’ye kadar kredi seçeneği sunuluyor.

Akbank: Bayram Kredisi için Akbank’ı tercih edenler, 2.500 TL için 60 TL’den başlayan taksitlerden yararlanıyorlar. Ayrıca krediyi hemen geri ödeme imkanı olmayanlara, “Kredini şimdi al, ödemelerine 2014’te başla” seçeneği teklif ediliyor.

Yapı Kredi Bankası: Günde 10 TL’ye 9.000 TL tutarında masrafsız bayram kredisi imkanı sunuluyor. 9.000 TL kredi kullananlar 36 ay vadede geri ödeyebiliyorlar.

Halkbank: Halkbank bayram için hazırladığı kampanyaya bir kez daha “Erken Gelen Bayram Kredisi” ismini veriyor. Kampanya kapsamında 9 ay vadeli faizsiz seçenek de bulunuyor.

Şekerbank: 60 aya varan vadelerde $ 0.68’den başlayan faiz uygulanıyor ki, şu an için en düşük faiz oranı olarak dikkat çekiyor. İsteyenler 3 aya kadar taksit öteleme fırsatını değerlendirebiliyor.

Odeabank: Türkiye’nin en yeni bankası, “Nakit Hazır” kampanyasıyla geniş kitlelerle tanışmayı hedefliyor. Günde 3 TL’ye 3.000 TL, 5TL’ye 5.000 TL seçenekleriyle nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. “Nakit Hazır”da dosya masrafı ödenmiyor, belge, kefil gibi prosedürler bulunmazken geri ödemeler 2014’te başlıyor.

TEB: Taksitler 3 ay sonra başlıyor, ayrıca bu kredide dosya masrafı da yok. Bu kredi, 36 ay vadeyi masrafsız sunduğu için avantaj sağlıyor. Faiz oranı % 1,09.

ING Bank 18 aya kadar % 0,88 faizli ve 88 TL dosya masraflı, 10.000 TL’ye kadar kredi kullanma fırsatı var. 18 ay yerine 12 ay vadeli kredi kullandığınızda da aynı faiz oranından yararlanılıyor.

One Response to En Ucuz ve En Hesaplı Bayram Kredisi Hangi Bankada

  1. Seda Öğretir dedi ki:

    Türkiye’deki bütün bankalar bu kadar mı? Neden daha küçük bankaların kampanyasına yer vermiyorsunuz? Onların müşteriye ihtiyacı olduğu için daha hesaplı kredi veriyorlar. Devir hesap devri unutmayalım.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Odeabank’tan Yıllık Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı: Bank’O Card

Ülkemizin yeni bankalarından Odeabank, hesabını bilen müşterileri için yıllık kart aidatı olmayan, yepyeni bir kredi kartı hazırladı. Odeabank'ın ​​Bank'O Card...

Kapat