Denizbank Kamu Çalışanlarına Maaşın 17 Katı Özel Kredi

Denizbank yaklaşan bayram öncesinde kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası başlattı. Tüm kamu çalışanları, avantajlı faiz oranları ile maaşlarının 17 katına kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor, geri ödemesini de 72 aya varan vadelerle yapabiliyorlar. Kamu çalışanı iseniz, kamu kimlik belgeniz ile en yakın Denizbank şubesine uğrayarak avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Denizbank’ın her zaman olduğu gibi “Çünkü Hayat Deniz’de Güzel” sloganıyla başlattığı kampanyaya başvuru yapmak isteyen kamu çalışanlarının aşağıdaki belgeleri hazırlaması yeterli oluyor.

– Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
– Gelir belgesi (maaş bordrosu, maaş yazısı)
– Kamu Kimlik Kartı

Denizbank’ın kamu çalışanları için hazırladığı kampanyadan örnek olarak 10.000 TL kredi kullanmanız halinde bunu 12 ay ile 72 ay arasında vadelerde ödemeniz mümkün oluyor. Tüm vadelerde faiz oranı aylık % 1.07 olarak gerçekleşiyor. Dosya masrafının alınmadığı kampanyada 12 taksiti tercih edenler aylık 896 TL taksit ödemesi yapabiliyorlar. Taksit miktarı 24 ay vadede 478 TL, 36 ay vadede 340 TL, 48 ay vadede 271 TL, 60 ay vadede 230 TL, 72 ay vadede 204 TL şeklinde oluyor.

Kredi üst limitinin 50.000 TL, maksimum vadenin 72 ay olduğu kampanyada maaşının 17 katı kredi kullanmak isteyen kamu çalışanlarının maaşının 1.000 TL’den fazla olması gerekiyor. Başka bir deyişle maaşının 17 katı kredi, sadece maaşı 1.000 TL’in üzerinde olan kamu çalışanları için geçerli oluyor.

Kredi başvurusunda, kamu kimlik kartı ve gelir belgesi ibraz edilmesi gerekiyor. Ancak bunlar ibraz edilse bile, Denizbank yetkilileri, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme, kampanyayı durdurma hakkına sahip bulunuyor. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için tüm DenizBank şubelerine ve 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığına başvuru yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Franchise Paketi Sıfırdan İş Sahibi Yapıyor

Finansbank Franchise Paketi ile hiç sermayeniz olmasa bile sadece markanızı seçerek, kredinize başvurabilir, sıfırdan işinizi kurabilir, kendinizin patronu olabilirsiniz. Kendi...

Kapat