Denizbank Anında Para Hesabı ile Hemen Şimdi Para

Denizbank hemen şimdi nakit paraya ihtiyacı olanları rahatlatacak Anında Para Hesabı ile yepyeni bir hizmet başlattı. Cep telefonuna ANINDA yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını 3280’e gönderenlerin Anında Para Hesabı limitleri hemen hazır hale geliyor. Bu kısa işlemi yapanlar Denizbank’ın AçıkDeniz ATM’lerinden, AçıkDeniz Telefon Bankacılığı, AçıkDeniz İnternet Bankacılığından veya tüm Denizbank şubelerinden limitlerini kullanabiliyorlar. Üstelik bu parayı 12 aya varan taksitlerle geri ödeyebiliyorlar.

Anında Para Hesabı Özellikleri

Denizbank’ın tüm müşterilerine sunduğu Anında Para Hesabı size özel tesis edilen bir Kredili Mevduat Hesabı… Talep ettiğiniz durumda taksitli olarak kullanılabiliyor. Anında Para limitiniz tanımlandığı günden itibaren 90 gün geçerli oluyor. 90 gün içerisinde limitiizi tek seferde kullanabileceğiz gibi dilerseniz parçalı olarak da kullanmanız mümkün oluyor.

Anında Para Hesabı çeşitli miktarlar için kullanılabiliyor. Maksimum kullanım tutarı 5.000 TL olurken, minimum kullanım tutarı da 300 TL olarak belirleniyor. Bir başka deyişle 300 TL ile 5.000 TL arasında olmak kaydıyla ne kadar nakde ihtiyacınız varsa o kadırını hemen çekebiliyorsunuz. İhtiyacınız olan miktarı nakit olarak çektikten sonra bunu bütçenize göre 3, 6, 9 veya 12 ay taksit seçeneklerinden yararlanarak geri ödeyebiliyorsunuz.

Denizbank Anında Para Hesabı’nın ilk taksit tarihi, limitin kullanıldığı aydan bir sonraki ayın son iş günü oluyor.

Ödeme günündeki taksitler, vadesiz hesabınızdan otomatik olarak tahsil ediliyor. Hesapta para olmaması durumunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor, o ayki taksit tutarı, Kurtaran Hesabınızdan (Kredili Mevduat Hesabı) karşılanıyor.

Denizbank Anında Para Hesabı açtırmak için en pratik yol olan SMS ile başvuru dışında tüm Denizbank şubeleriyle, AçıkDeniz Telefon Bankacılığı ve AçıkDeniz İnternet Bankacılığından da başvuru kabul ediliyor.

Limitinizi Denizbank şubeleri dışında (AçıkDeniz ATM’lerinden, AçıkDeniz Telefon Bankacılığı, AçıkDeniz İnternet Bankacılığından) kullanabilmeniz için Denizbank’ta bir vadesiz hesabınızın bulunması ve hesabınıza ilişkin bilgi ve belgelerde eksiklik olmaması gerekiyor.

Anında Para Hesabının, Denizbank tarafından müşteriye özel olarak sunulan taksitli kredili mevduat hesabı olduğunu unutmayın. Ödeme planına bağlı olarak müşteri talebine istinaden taksitli olarak kullanılabiliyor. Kısacası bu hesaptan çekeceğiniz nikatlerin geri ödemesinde taksit seçeneğini tercih ettiğinizi Denizbank’tan talep etmeniz gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartında Yeni Dönem Neler Değişti?

BDDK kredi kartlarında uygulanacak yeni kuralları belirledi. Kart limitinin gelire göre belirleneceği yeni düzene göre, cebimizde kaç kartı olursa olsun...

Kapat