Bayram Sonrası Hangi Kredi Kampanyaları Var?

Bankalar, uzun bayram tatilinin ardından startını verecekleri kredi kampanyalarının hazırlığını bayram öncesinde tamamladı. Pazartesi günü tatil biter bitmez yeni kampanyalar da hemen başlayacak. Yılbaşına kadar olan süre boyunca devam etmesi beklenen sonbahar kampanyalarında bankalar yine cazip faiz oranları ve uygun vadelerle müşterilerinin karşısına çıkacaklar. Ülkemizin önde gelen bankalarının bayram sonrası başlatacağı kredi kampanyalarını sizler için derledik.

Denizbank Denizbank’ın popüler “Her Derde Deva Kredi” kampanyası bayram sonrasında cazip fırsatlarla yeniden başlıyor. Tüm ihtiyaçlarınız için 30.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadelerle cazip faizli kredilere başvurabilir, kredi cevabınızı 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Denizbank’ta ayrıca borç kapatma kredileri de sunuluyor.

Halkbank Eğitim, sağlık, seyahat gibi tüm ihtiyaçlarınızda Halkbank ihtiyaç kredisi her zaman imdadınıza yetişiyor. Evinizdeki eşyaları yenilemek, tadilat yaptırmak, otomobilinize bakım yaptırmak, evlenmek istiyorsanız, nakit ihtiyacınız varsa beklemenize gerek yok. Her türlü nakit ihtiyacınızı 60 ay vadeye kadar krediniz Halkbank’ta bayram sonrası sizi bekliyor. Halkbank’ta % 0.89 cazip faiz oranı uygulanıyor.

ING Bank Kurban Bayramı’nda büyük ilgi gören 99 TL taksitli kredi kampanyası aynı koşullarla devam ediyor. 7.000 TL tutarında krediyi aylık 99 TL taksitlerle, üstelik sadece 9 TL dosya masrafıyla hemen alabileceksiniz. Kredide üst limit 14.000 TL, vadesi 24 – 60 ay olarak belirlendi.

Finansbank Finansban’ın ünlü “Vakti geldiyse nakdi cebinde” sloganıyla tanıttığı kredi kampanyasında 3.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar aylık % 0,49 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi teklif ediliyor. Günde 2 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz gibi dosya masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Vakıfbank Bayram sonrasında Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası başlıyor. Evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya tüm istekleriniz için gerekli nakit ihtiyacını Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi ile karşılayabilirsiniz. 60 aya kadar vade seçenekleriyle aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri bulunuyor. Belirli ve düzenli bir geliri olan ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılıyor.

Yapı Kredi Bayram sonrası ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, % 1,09 faiz oranıyla 36 ay vadeli 9.000 TL’lik masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi için internetten hemen Kredi Şimdi başvurusu yapabilirsiniz. En yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek de kredi başvurusu yapmanız mümkün… Emekli müşteriler sadece nüfus cüzdanı, kamu çalışanı müşteriler ise nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimliğiyle hemen kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Akbank Reklamlarında Kıvanç Tatlıtuğ’un oyadığı Sonbahar Fırsatları kampanyası başlıyor. Aylık % 1,03’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi hızlı başvuru ve kolay kullanım imkanıyla Akbank’ta sunuluyor. 75.000 TL’ye kadar tüm nakit ihtiyaçlarınız için, % 1,03’ten başlayan faiz oranı ve sadece 205 TL kredi kullandırım ücretiyle ihtiyaç kredisi Akbank’ta sizi bekliyor. Üstelik 4 ay erteleme imkanı ile kredinizi şimdi alıp, taksit ödemelerinize Ocak 2014’de başlayabilirsiniz.

TEB Acil paraya ihtiyacı olanlar için özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi kampanyası başlıyor. Cevabı anında cebinize gelen bu krediden TEB müşterisi olmayanlar da yararlanabiliyor. Ayrıca maaş ve kamu çalışanlarına özel 20.000 TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanım fırsatı var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Düzenli Limit Artış Talimatı Nasıl Veriliyor?

Gündelik hayatımızda kredi kartımızı kullanırken kasa önünde limit sorunu hepimizin başına gelir. Çok beğendiğimiz bir kazağı veya ayakkabıyı alıp da...

Kapat