Akbank’tan Kaskosuz ve Rehinsiz 2. El Taşıt Kredisi

Akbank'tan Kaskosuz ve Rehinsiz 2. El Taşıt Kredisi

Sonbaharla birlikte Akbank 2. El taşıt kredilerinde yeni bir dönem başlıyor. Televizyonlarda Behlül karakteriyle tanıdığımız Kıvanç Tatlıtuğ ile çeşitli dizilerden tanıdığımız İlker Ayrık’ın tanıttığı reklam filminde vurgulandığı gibi Akbank 2. el taşıt kredisi kullananlardan kasko ya da rehin şartı aranmıyor. Çok daha hızlı ve çok daha kolay kredi işlemi yapılıyor. Dolayısıyla yeni dönemde araba almanın en kestirme yolu olarak Akbank karşımıza çıkıyor.

Akbank’ın büyük ilgi görmesi beklenen yeni kampanyasında artık kasko ya da rehin şartı bulunmuyor. Sadece noter satış sözleşmesi ile işlem yapılabiliyor. Yeni başlayan bu kolaylık döneminde avantajlı faiz oranları da araba almayı düşünenleri bekliyor. Akbank taşıt kredisi kullanarak 0,95‘e varan avantajlı faizlerle 2. El taşıt alımınızı kolaylaştırmanız mümkün… Dilerseniz kredinizi 60 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Üstelik aracınızın tutarının % 80’e varan oranlarda kredilendirme fırsatı da düşünülmesi gereken cazip bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. .

Akbank 2. El Taşıt Kredisi kampanyasından 20.000 TL tutarında taşıt kredisi çekmeniz halinde bunu 12 ay ile 60 ay arası değişen vadelerde geri ödeyebilirsiniz. Vadelerin hepsinde % 0.95 olarak sabit kalıyor. 60 aylık vadeyi seçtiğiniz takdirde aylık 462 TL küçük taksitler halinde geri ödeme yapabiliyorsunuz. 36 ay vadeyi tercih ederseniz 680 TL geri ödemelerle araba sahibi oluyorsunuz. Kredi Kullandırım Ücreti ise tüm vadelerde 355 TL olarak değişmeden kalıyor.

Kasko ya da rehin şartı aranmayan Akbank kampanyasındaki 3 ay ötelemeli kredi opsiyonu ve örnek ödeme planı hakkında Akbank şubelerinden bilgi alabilirsiniz. % 0,95 faiz oranının geçerli olduğu markalarla ilgili bilgi de Akbank şubelerinde bulunuyor.

One Response to Akbank’tan Kaskosuz ve Rehinsiz 2. El Taşıt Kredisi

  1. FİLİZ ŞİMŞEK dedi ki:

    2 el araç kredisi almak istiyorum

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bayram Sonrası Hangi Kredi Kampanyaları Var?

Bankalar, uzun bayram tatilinin ardından startını verecekleri kredi kampanyalarının hazırlığını bayram öncesinde tamamladı. Pazartesi günü tatil biter bitmez yeni kampanyalar...

Kapat