Akbank Faizsiz Acil Nakit Kredisi 3.000 TL Kampanyası

Tatil ve bayramların üstüste geldiği, dolayısıyla masrafların iyice kabardığı bugünlerde nakde sıkışanların imdadına yine Akbank yetişti. Düşük tutarlı tüm acil nakit ihtiyaçları için bu kampanyayı başlatan Akbank, televizyonlarda sıkça duyduğumuz “Akbank’lı hep farklı” sloganının hakkını verdi. Akbank’ın kampanyasına katılmak isteyenler, sadece 300 TL kredi kullandırım ücreti ödeyerek 3.000 TL acil nakit kredisini 12 ay vadeyle kullanabiliyor, aylık 250 TL gibi düşük taksitlerle rahat rahat geri ödeme yapabiliyorlar. Kampanya kapsamında 3.000 TL kredi kullananlardan herhangi bir faiz alınmıyor.

3.000 TL yerine daha yüksek miktarlarda Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere daha farklı seçenekler sunuluyor. Örneğin 10.000 TL kredi kullanmayı tercih edenler, bunu 12 aya kadar vadede ödemek isterlerse % 1.03 düşük faiz seçeneğinden yararlanıyorlar. Vadeyi 36 aya kadar yaymak isteyenlere % 1.05 faiz, 37 ile 60 ay arasında vade düşünenlere ise aylık % 1.08 faiz oranı teklif ediliyor. Kampanyada maksimum vade 60 ay, maksimum kredi tutarı 75.000 TL şeklinde uygulanıyor. Bu arada tüm vadelerde sabit 205 TL kredi kullandırım ücretinin geçerli olduğunu belirtelim.

Akbank’ın acil nakit kredisine başvuru yapmak için nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisiyle herhangi bir Akbank şubesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Ayrıca son döneme ait elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası veya ikametgah belgesi gerekiyor. Bir de gelir belgesi isteniyor ama maaş müşterileri için gelir belgesi istenmiyor.

Kredi başvurularında 15 TL istihbarat ücreti alınıyor. Kredi kullandırım ücreti, kredi kullandırımı sırasında tahsil ediliyor.
İlgili tutar ve vadeler dışındaki talepleriniz varsa bu konuda tüm Akbank şubelerindeki müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC, Modern Hesap’a yüzde 10 faiz veriyor

HSBC tasarruflarını güvenli ortamda değerlendirirken yüksek faiz almak isteyen müşterileri için Modern Hesap kampanyasını başlattı. HSBC'nin Modern Hesap kampanyasında bir...

Kapat