Akbank Artı Para Acil Nakit Sıkıntısını Çözüyor

Akbank Artı Para, Akbank müşterisi olmayanların bile acil nakit ihtiyaçlarına çözüm getiriyor. Akbank’ta Artı Para hesabıyla tanışanlar, Türkiye’nin en güçlü bankalarından Akbank’ın nakit desteğini 7/24 hissediyorlar. Akbank’ta Artı Para hesabı açtırmak için bankanın internet sitesindeki formu doldurmak yeterli oluyor. Başvurunuzun cevabı cebinize geliyor ve sonrasında size Artı Para’nızı dilediğiniz gibi harcamak kalıyor.

Akbank Artı Para’yı kısaca nakit ihtiyaçlarınızda kullanacağınız bir kredili mevduat hesabı olarak tanımlayabiliriz. Faiz oranı aylık % 2.02 olan bu hesaptan ihtiyaç duyacağınız miktarı günün her saatinde 7/24 çekebiliyorsunuz. Artı Para kullanmaktan doğacak borcunuzu hesabınızdan veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Mevcutta Artı Para limitiniz varsa, başvurunuz limit artışı olarak değerlendiriliyor. Limitinizi iptal ettirmek için 444 25 25 Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bir yıllık sürede % 20’yi aşmayan ücret değişiklikleri için, size 45 gün öncesinden etkin yöntemlerle bilgilendirme yapılıyor. 45 günlük süre içinde vazgeçme hakkının kullanılmaması durumunda yeni fiyatlar uygulanıyor. Yıllık % 20’yi aşan ücret değişikliklerinde ise ayrıca talebiniz alınıyor.

Akbank Artı Para; banka tarafından belirlenen bir limit dahilinde vadesiz mevduat hesabına tanımlanan ve hesapta yeterli bakiye olmadığında bile birçok bankacılık hizmetinden yararlanma olanağı sağlayan kredili mevduat hesabı… Artı Para’yı her türlü nakit ihtiyacınızda ATM’lerden 7/24 nakit çekebilir ve fatura, kredi taksiti, kredi kartı gibi ödemelerinizde hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumda kullanabilirsiniz.

Artı Para limitinizden bireysel kredi taksitleriniz, kredi kartı veya sigorta ödemelerinizin yapılmasını istemiyorsanız Akbank şubeleri, Çağrı Merkezi ve Bireysel Internet Şube aracılığıyla limitinizi bu ödemelere kapatmanız mümkün…

Hesabınıza nakit girişi yaptığınızda Artı Para borcunuz otomatik olarak kapanıyor, dolayısıyla borcunuzu ödemek için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Artı Para borcunuzu hesabınızdan veya nakit olarak ödemek sizin tercihinize bağlı…

Hesabınızda nakit olmadığı zamanlarda bile Artı Para limitiniz imdadınıza yetişiyor. Artı Para limitinizi Neo kartınıza bağlamanız halinde en yakın ATM’lerden ihtiyacınız olan tutarı çekebiliyorsunuz.

Ödemelerinizi sadece ay sonlarında yapıyorsunuz, Artı Para’dan yapacağınız kullanımlar için ek komisyon veya masraf ödemiyorsunuz. İhtiyacınız olan nakit paraya en ekonomik yoldan sahip olabilme avantajını yakalıyorsunuz.

İşlerinin yoğunluğu arasında bir de okul, kira, elektrik, su faturası gibi düzenli ödemeleri takip etmek istemeyenler, Faturalar için düzenli ödeme talimatı verebiliyorlar. Böylece fatura öödemeleriniz Artı Para sayesinde gecikmiyor. Bir bakıma Akbank’taki Artı Para’nız sizin güvenceniz oluyor.

Kredi ödemeniz varsa ve Artı Para’nız da varsa kredi gecikmesi derdi kalmıyor. Kredi taksitiniz Artı Para limitinden alındığı için kredi gecikme faizi ödemekten kurtuluyorsunuz.

Artı Para borcunuzu yasal süreler dahilinde ne zaman isterseniz ödeyebilirsiniz. Hesabınız eksi bakiyedeyken Artı Para’nızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza herhangi bir para girişi olduğunda hesap otomatik olarak borcunuzu kapatıyor. Kullandığınız krediye sadece kullandığınız gün kadar faiz işliyor. Dolayısıyla Artı Para ödemelerinizi ne kadar erken yaparsanız o kadar az faiz ödüyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Altın Hesabı Avantajları

Ekonomik krizin sonucu olarak altın fiyatlarının bir inip bir çıkması yüzünden yastık altında tuttuğunuz altın yatırımından yeterli kazanç sağlayamadığınızı düşünüyorsanız...

Kapat