Yüzde Yüz Konut Kredisi % 100 Garanti Mortgage ile

Kendi evinin sahibi olma hayali kurmayan var mı? Ama bugünlerde kredi kullanmadan, peşin parayla ev almak neredeyse imkansız. Ev kredisi kullanmak ve ‘kira öder gibi ev sahibi olmak’ isteyenlerin ise önlerine bir başka engel çıkıyor. Bankalar satın alınacak konutun % 75’ine kadar kredi kullandırıyorlar. Yasal bir zorunluluktan kaynaklanan bu durum geri ödenecek taksitleri azaltmak ve gerçekten ev satın alabileceklerin kredi kullanmalarını sağlamak amacıyla düşünülmüş. Ancak % 25 peşinatı bulamamak aslında kolaylıkla ev sahibi olabilecek ve kredi geri ödemelerini düzenli yapabilecek olanların önüne bir engel olarak çıkıyor.

Garanti Bankası konut kredisi ürünü % 100 Mortgage ile bu sorun bazı kişiler için aşılabiliyor. Evi olanlar ve yeni bir ev almak isteyenler için Garanti Bankası’nda konutun satış değerinin yüzde yüzüne kadar konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Evi olanlar ve yeni ev almak isteyip de peşinat bulamayanlar ya da peşinat vermek istemeyenler için harika bir çözüm gibi gözüken % 100 Mortgage ile alınacak evin ekpertiz değerinin tamamına kadar kredi kullanılabiliyor.

% 100 Mortgage ile 240 aya kadar varan vadelerde konut kredisi alınabiliyor. Bu da 20 yıla yayılan rahat ve düşük taksitli bir geri döeme anlamına geliyor. Değişik geri ödeme planları arasından seçim yaparak istediğimiz kredi ürününü kolayca bulmak işten değil.

Satın alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar kredi kullanma imkanı sunan Garanti % 100 Mortgage kullananlar hiç peşinat ödemeden ev sahibi olma şansına kavuşuyorlar.

One Response to Yüzde Yüz Konut Kredisi % 100 Garanti Mortgage ile

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Mıknatıs Kredi ile Kredi ve Kart Borcu Ödemek Çok Kolay

Bankalarda tüketici kredisi ya da kredi kartı borcu olmayan yok. Bu borçlar zaman zaman yüksek faiz oranları, masraflarının fazlalığı ve...

Kapat