Yıllık Üyelik Ücreti Olmayan Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Çok Kolay

Yıllık üyelik ücreti, kredi kartı aidatı, kart kullanım bedeli gibi değişik isimler altında banka kartları ve kredi kartları için kesilen ücretler kart kullanıcılarının başlıca sorunları arasında yer alıyor. Bankalar, tüketiciler, hakem heyetleri ve mahkemeler arasında yaşanan ve kart aidatları konusunda devam eden sıkıntılar hiçbir zaman tam anlamıyla çözüme ulaşmıyor. Bankalardan kredi kartı yıllık aidatlarını geri almayı başaranlar olsa bile bu kararlar hiçbir zaman emsal teşkil etmiyor ve bankaları bağlamıyor.

Bu durumda kredi kartı yıllık ücreti ödemek istemeyenler için önerilecek en güzel yol kart ücreti almayan bir bankanın kredi kartını tercih etmek. ‘Böyle bir banka var mı’ derseniz evet var: Odeabank. Türkiye’nin bankacılık alanındaki yeni yıldızı olmaya aday olan Odeabank kredi kartı kullanıcılarından yıllık üyelik ücreti almıyor.

Odeabank’ın kredi kartının adı Bank’O Card ve yıllık ücretsiz olmasının yanısıra pek çok fonksiyon ve avantajlarla beraber sunurdluyor. Bank’O Card ile nakit avans ve taksitli nakit avans çekilebiliyor, alışverişlerde peşin fiyatına taksit imkanları sunuluyor ve harcamaların ödemeleri ileri tarihlere ertelenebiliyor. Kısacası iyi bir kredi kartından beklenen herşey Odeabank kredi kartında var.

Odeabank kredi kartına başvuru yapmak için değişik kanallar var. Bunlar arasında belki de en pratik olanı telefonla ya da SMS atarak başvuru yapmak. Telefonla Odeabank kredi kartına başvuru yapmak isteyenlerin 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni aramaları gerekiyor. BANKO boşluk TCKN yazıp 8444’e SMS göndererek de Odeabank kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Bankanın internet sitesindeki ‘Hemen Başvur’ linkinden ya da bankanın internet şubesinden de başvuru yapmak mümkün. Doğrudan herhangi bir Odeabank şubesine giderek de Bank’O Card başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
2500 TL Akbank Eylül Kredisi Ocak 2014 Ödemeli

Kredinizi Eylül ayında kullanıp ödemelerine Ocak 2014'de başlamak ister misiniz? Yanıtınız 'evet' ise Akbank Eylül kredi kampanyası tam size göre....

Kapat