Uygun Maliyetli Vakıfbank Sonbahar Konut Kredisi

Vakıfbank sonbahar aylarına uygun maliyetli mükemmel bir konut kredisi kampanyasıyla girdi. Kampanya düşük faiz oranları içeriyor, kredi tahsis ya da kredi kullandırım ücretleri adı altında herhangi bir masraf alınmıyor. Kampanyada sadece ipotek oluşturma ve ekspertiz masrafları için ücret alınıyor. Vakıfbank’ın sonbahara özel konut kredisi kampanyasında uygun maliyet oranları dikkat çekiyor ve ev almayı bir hayal olmaktan çıkararak gerçeğe dönüştürüyor.

Vakıfbank Sonbahar Konut Kredisi kampanyasında uygulanan aylık faiz oranı 60 aya kadar olan vadelerde % 0.89. 120 aya kadar olan vadelerde ise faiz oranı % 0.90 olarak hesaplanıyor. 100.000 TL kredi için 200 TL ipotek tesis ücreti ve 600 TL konut ekspertiz ücreti alınıyor. Bu ücretlerle beraber 120 ay vadede aylık kredi maliyet oranı % 0.92 olarak gerçekleşiyor. Yıllık maliyet ise % 11.04 oluyor. Oldukça uygun oranlarla sunulan kredinin vadesinin 120 aya kadar uzaması aylık taksit tutarlarını da küçültüyor ve ödenebilir hale getiriyor.

Uygun faiz oranları ile kredi tahsis ücreti ödemeden avantajlı kredi maliyetleri üzerinden iyi bir konut kredisi fırsatı arayanlar için Vakıfbank’ın sonbahara özel konut kredisi kampanyası birebir. Düşük taksitlerle geri ödeme olanağı yaratan uzun vade ve düşük maliyet oranları krediyi kullanılabilir hale getiriyor. Kredi kullanmak ve yeni bir ev sahibi olmak isteyen ancak yüksek maliyetler nedeniyle geri ödemeleri nasıl yapacaklarını düşünenler için Vakıfbank Sonbahar Konut Kredisi kampanyası mükemmel bir kredi seçeneği sunuyor. Kredi başvurusu Vakıfbank şubelerinden yapılıyor. İletişim bilgilerini bankanın resmi web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak bırakanlara bankanın uzman personeli tarafından geri dönüş yapılıyor. Banka yetkilileri en uygun konut kredisinin bulunması için kredi kullanıcılarına yardımcı oluyorlar ve ayrıntılı bilgi veriyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Kredili Mevduat Hesabı Artı Para Nasıl İşliyor

Acil nakit ihtiyacı duyanlar, ancak ihtiyaç kredisi için başvuru yaparak belgelerle ve prosedürle uğraşmak istemeyenlere Akbank'tan pratik bir çözüm var:...

Kapat