TEB Mıknatıs Kredi ile Kredi ve Kart Borcu Ödemek Çok Kolay

Bankalarda tüketici kredisi ya da kredi kartı borcu olmayan yok. Bu borçlar zaman zaman yüksek faiz oranları, masraflarının fazlalığı ve kısa vadeleri nedeniyle başımıza iş açıyorlar ve ödemekte zorlanır durumlara düşebiliyoruz. Kredi ve kredi kartı borçları dağ gibi yığıldıysa ve ödemelerde güçlük başladıysa TEB Mıknatıs Kredi imdada yetişiyor. TEB Mıknatıs Kredi tüm kredi ve kart borçlarını bir mıknatıs gibi çekiyor ve kolayca ödenmelerini sağlayacak mükemmel bir kredi fırsatı olarak ortaya çıkıyor. TEB Mıknatıs Kredi kullananlar banka borçlarını kolaylıkla ödeme şansına kavuşuyorlar. TEB Mıknatıs Kredi sadece borç ödemeleri için değil tüm ihtiyaçlar için kullanılabiliyor.

TEB Mıknatıs Kredi % 0.49 faiz oranıyla kullandırılıyor. 36 aya kadar vadelerle TEB ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Örnek olarak vermek gerekirse 12 ay vadeli olarak 5.000 Lira TEB Mıknatıs Kredi kullananlar 530 Lira masraf ödeyerek yüzde 0.49 faiz oranından yararlanıyorlar ve aylık 433 TL taksitle kredi geri ödemesi yapıyorlar. En fazla 15.000 TL için Mıknatıs Kredi başvurusu yapılabiliyor. Kredi taksitleri vade boyunca değişmiyor ve tüm geri ödeme süresince sabit kalıyor. Böylece ilerleyen taksitlerde ne kadar ödeme yapılacağını tam olarak bilememe gibi durumlar yaşanmıyor.

TEB Mıknatıs Kredisi için gelir ve kimlik belgeleriyle TEB şbelerine başvuru yapanların belgelerinin eksiksiz olması durumunda genellikle 24 saat içinde kredi çıkartılıyor. Hızlı şekilde kredi başvurularının tamamlanmasını isteyenler de TEB ihtiyaç kredilerini tercih ediyorlar. TEB kredileri hakkında ayrıntılı bilgi bankanın şubelerinden ya da TEB’in 444 0 666 numaralı Telefon Şubesinden alınabiliyor. TEB Mıknatıs son kampanyasıyla Bayram öncesi yoğunlaşan ihtiyaçların karşılanması için de iyi bir kredi seçeneği gibi duruyor.

One Response to TEB Mıknatıs Kredi ile Kredi ve Kart Borcu Ödemek Çok Kolay

  1. MUHTEREM arıözsoy dedi ki:

    slm borcum olan kredilerr için birleştirici kredi başvurmam lazım

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
0.79 Faizli Garanti Bayram Kredisi Başvurusu Nüfus Cüzdanıyla

Kurban Bayramı yaklaşırken bankalar arasındaki Bayram Kredisi yarışı hızlandı. Bireysel krediler alanında Türkiye'nin lider bankalarından biri olan Garanti'nin Bayram Kredisi...

Kapat