TEB Bonus ile İster Taksitlendir, İster Ötele Kampanyası

TEB’in isteyen her müşterisine sunduğu TEB Bonus Kart’ın “İster Taksitlendir, İster Ötele” kampanyası cazip fırsatlar ve avantajlarla başladı. Bugünlerde TEB internet şubesine girip de kredi kartları menüsünde bulunan Taksitlendir / Ötele sayfası üzerinden başvuru yapanlar, TEB Bonus kullanarak tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri harcamalarını 3, 6 veya 9 taksitte ödeme fırsatını yakalıyorlar. Taksitlendirme yerine ötelemek bütçeme daha uygun diye düşünenleri ise 30, 60 veya 90 gün öteleme fırsatları bekliyor.

TEB’in düzenlediği bu kampanya, TEB Bonus ile tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tüm alışverişler için geçerli…

Taksitlendirme / Öteleme işlemlerinizi TEB İnternet Şubesinden veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermiş olduğunuz tüm fatura ödemeleri de taksitlendiriliyor veya öteleniyor.

Taksitlendirme ücreti işlem tutarı üzerinden; 3 taksit için % 0.99, 6 taksit için % 3 ve 9 taksit için % 5 komisyon alınıyor.

Erteleme ücreti işlem tutarı üzerinden; 30 gün için % 0.99, 60 gün için % 4.20 ve 90 gün için % 6.35 şeklinde belirleniyor.

TEB’in sunduğu bu hizmet karşılığında taksitlendirilen veya ötelenen tutar üzerinden faiz değil sadece ücret alınıyor.

Sonradan taksite bölmek ya da ertelenmek istenilen alışverişin ya da fatura ödemesinin dönem içinde olması gerekiyor. Ekstresi çıkmış bir işlem için Taksitlendir / Ötele kampanyasından yararlanılamıyor. Bu nedenle başvurunun ekstre çıkmadan yapılması gerekiyor.

Aynı harcama için hem Taksitlendir hem Ötele kampanyalarının ikisinden birden yararlanılamıyor.

Yurt dışında yapılan alışverişler kampanya harici tutuluyor. Taksitli alışverişler Taksitlendir kampanyasına, ötelenmiş alışverişler Ötele kampanyasına dahil edilemiyor.

Ötelenen işlemler, işlemin orijinal açıklaması ile ekstreye yansıyor. Alınan ücret ise ekstreye “İşlem Öteleme Ücreti” açıklaması ile yansıyor. İşlem 1 ay sonra ötelendiğinde işlemin tutarıyla birlikte ücret yansıtılıyor.

Ek kartlar uygulamaya dahil ancak ticari kartlar uygulamaya kapsamı dışında tutuluyor.

Tek çekim mail order işlemler, internet üzerinden yapılan alışverişler, sigorta ve vergi ödemeleri uygulamaya dahil…

Nakit çekimler ve para transferleri için taksitlendirme veya öteleme yapılamıyor.

Kampanya kapsamında taksitlendirilen tutar üzerinden faiz değil sadece ücret alındığını bir kez daha hatırlatmakta fayda var.

TEB’in bu kampanyasından TEB Bonus kartın yanısıra TEB Total Card, TEB She Card, ÜniversiTEB Bonus Card ve TEB Platinum Doktor Card sahipleri yararlanabiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat ile Düzenli Getiri Fırsatı…

Garanti Bankası'nın "Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat" hesabını duymuş muydunuz? Garanti Bankası müşterileri bu hesabın avantajlarını çok iyi biliyorlar ama kenarda köşede...

Kapat