Paraf Sıfır Faiz 5,000 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank’ın popüler kredi kartı Paraf, yeni başlattığı sıfır faizli ve taksitli nakit avans kampanyasıyla nakde ihtiyaç duyan herkese nefes aldıran çözümler sunuyor. Herhangi bir Halkbank ATM’sinden bile kolaylıkla yapılan kısa bir işlem sonucunda 5.000 TL tutarında nakit avans çekilebiliyor. Üstelik nakit çekim için herhangi bir faiz de ödenmiyor. Bir başka deyişle Paraf Kart ile nakit avans çekimin faizi sıfır oluyor.

30 Eylül akşamına kadar geçerli olan Paraf Kart kampanyasında 6, 12 ve 18 aylık vadeler uygulanıyor. Tek seferde çekilebilecek asgari tutar ise 200 TL olurken isteyenler 5.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans çekim işlemi yapabiliyorlar.

Paraf Kart’ın nakit avans kampanyasından yararlananlsar, 6 taksts için sıfır faiz ödüyorlar. 12 ve 18 aylık taksitleri tercih edenlere sadece % 0.89 cazip faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca taksitli nakit avans işleminden % 3 + 3 TL nakit çekim ücreti alındığını da belirtmemiz gerekiyor.

Taksitli Nakit Avans işlemi yapılan kartın ilk ekstresinde işleme ait ücret ve sözkonusu ücrete ilişkin vergi yer alıyor. Taksitli Nakit Avans işlemlerine ait ilk taksit tutarı ise ücretin yansıdığı ekstreyi takip eden ekstrede görünüyor.

Taksitli Nakit Avans işlemini Halkbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi herhangi bir Halkbank ATM’sinden, internet şubesi ve 444 0 400 Halkbank Dialog kanalları üzerinden yapabiliyorsunuz.

ATM’den yapılan Taksitli Nakit Avans çekim işlemlerinde işlem tutarının, ATM günlük para çekme limiti ile sınırlı olduğunu önceden bilmekte fayda var. Bu da, kullanılabilir Nakit Avans limitiniz kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabileceğiniz anlamına geliyor.

Taksitli Nakit Avans’ tan faydalanacak müşterilerin bireysel olması ve işlem tarihi itibarıyla kartın nakit avans işlemlerine kapalı olmaması gerekiyor.

İşlemin iptali sözkonusu olmayıp, erken kapama imkanı verilebiliyor. Erken kapama işlem talebi yapmak istiyorsanız, işlem tarihinden bir işgünü sonra bu isteğinizi sadece Halkbank şubelerine iletebiliyorsunuz. Çünkü erken kapama işlemi sadece şubeler tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Erken Kapama iptal işlemi, Erken Kapama yapılan gün Halkbank şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

Taksitli Nakit Avans uygulamasından yararlanan müşterilerin, uygulama süresince hesap kesim tarihlerini değiştirmemesi gerekiyor.

Taksitli Nakit Avans işlemi taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işliyor.

Halkbank kendi kriterleri çerçevesinde bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebiliyor. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlarla taksitli nakit avans çekilemiyor.

Etiketler; paraf indirimleri, paraf kart avantajı, paraf kart kampanyası, paraf 2013 taksitleri, paraf reklamı, paraf kredi kartı nedir, paraf reklam, paraf kart, paraf kart reklamı, paraf taksitli avans, paraf taksitli nakit avans, paraf 5000 tl avans, paraf fly, paraf kampanyaları, paraf günüm, paraf gold

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank ATM’leri Artık Birer Döviz Bürosu

Dolar kurunun 2 Lirayı geçmesiyle beraber dövize olan talep canlandı. Dolar daha fazla çıkmaz diye düşünenler sessiz sakin beklerken, daha...

Kapat