ING Bank 139 TL’den Başlayan Taksitlerle 10000 TL Kredi

ING Bank ödemeleri kademeli olarak artan kredi kampanyalarıyla tanınıyor. Eylül ayının gelmesiyle birlikte banka bu popüler kredi kampanyalarına bir yenisini ekledi. ING’nin yeni kredi kampanyasıyla artık içinizin şişmesine gerek yok. Kredi almak için bankada bir tanıdığınız olmasına da gerek yok. ING Sonbahar kredi kampanyasıyla ayda 139 TL’den başlayan fırsatlarla 10.000 TL kredi kullanma fırsatı var. Bankanın kampanyası 30 Eylül tarihine kadar başvurulara açık. Kampanyaya en prarik başvuru yolu kısa mesaj göndermek. SMS atarak kredi başvurusu yapmak isteyenlerin Kredi yazarak TC kimlik numaralarını 2205’e göndermeleri gerekiyor. Hatırlatım, ING Bank ihtiyaç kredisi SMS başvuru numarası: 2205.

ING Bank’ın Sonbahar kredi kampanyasına başvuru yapanlar dosya masrafı ödemiyorlar. Dosya masrafsız olarak kullanılan kredinin başvuru süreci oldukça kolay. Dileyenler ING şubelerinden başvuru yapabildikleri gibi bankanın internet sitesinden ve SMS başvuru numarası üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkün. En pratik başvuru yolu ise 2205’e kısa mesaj göndermek gibi gözüküyor. Gönderilen mesajın hemen ardından banka tarafından geri dönüş yapılıyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi için sabah saatlerinde başvuru yapanlar aynı gün içinde kredi kullanıyorlar. Kredi başvurusunda herhangi bir evrak ya da belge istenmiyor. Sadece nüfus cüzdanı ile herhangi bir ING Bank şubesinin kapısından içeri girmek kredi başvurusu yapmak için yeterli.

ING Bank’ın kredi kampanyası ile 60 aya kadar vadelerde kredi alınabiliyor. Kredinin 60 ay vade ile ve 10.000 TL limitli olarak kullanılması durumunda ilk 12 ay boyunca 139 TL taksit ödeniyor. Sonraki 12 aylık dönemlerde aylık taksit tutarları yüzde otuzlar civarında artıyor. Kademeli olarak yükselen bir ödeme planına sahip olan kampanya ilk yıllardaki ödemeleri oldukça kolaylaştırıyor. İlk dönemde düşük taksitler ödemek ve bütçelerini rahatlatmak isteyenler için ING Bank’ın 139 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi kampanyası çok uygun gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İcra Takibine Düşmüş Kredi Kartı Borcu Nasıl Öğrenilir

İcra takibine düşmüş kredi kartı borcunuz olup olmadığını öğrenmenin en kestirme yolu hiç kuşkusuz çalıştığınız banka şubesine gidip müşteri temsilcinizden...

Kapat