Garanti Paracard ile Avans Hesap’tan Nakit Kredi Çekmek Mümkün

Garanti Bankası’nın kredili mevduat hesabı olan Avans Hesap’tan 7 gün 24 saat nakit kredi çekmek mümkün. Bunun için Garanti Bankası Paracard yeterli oluyor. Herhangi bir Garanti ATM’sinden haftanın yedi günü istenilen bir zamanda nakit çekim yapılabiliyor. Garanti Avans Hesap son zamanlarda popüler hale gelen ve kullanım kolaylığıyla tercih edilen kredili mevduat hesaplarından biri. Avans Hesap için banka tarafından bir limit tanımlanıyor ve aslında vadesiz bir mevduat hesabı olan hesap kredili mevduat hesabı haline geliyor. Belirlenen limit dahilinde Avans Hesap’tan para çekilebiliyor. Bunun için hesapta para olması gerekmiyor.

ATM’lerden Paracard yoluyla 7 / 24 nakit çekim imkanı sunan Avans Hesap’tan Garanti Bankası şubelerine uğrayarak iş günlerinde mesai saatleri içinde de nakit kredi kullanılabiliyor. Kredili mevduat hesaplarına günlük faiz işletiliyor. Bu nedenle Avans Hesap’tan çekilen tutar için paranın kullanıldığı gün sayısınca faiz ödemesi yapılıyor. Şu anda Avans Hesap aylık faiz oranı % 2.12. Bu oran üzerinden günlük olarak faiz hesaplanıyor. Hesaba para yatırıldığı anda kullanılan tutarın ödemesi yapılmış oluyor ve faiz işletilmesi sona eriyor.

Garanti Bankası Avans Hesap sadece nakit kredi kullanımı imkanı sunmuyor. Avans Hesap limiti kullanılarak EFT – havale ödemesi gibi bankacılık işlemleri de yapılabiliyor. Bunun yanısıra Garanti Bankası’nda bulunan düzenli otomatik ödeme talimatı verilmiş fatura ya da taksit ödemeleri gibi ödemelerde zamanında ve gecikmeden yapılabiliyor. Böylece geç ödemeden doğabilecek sorunlardan kurtulmak mümkün oluyor. Avans Hesap ile ödeme yaparken hesapta para bulunması gerekmediği için her an nakit bulma ve hesaptaki bakiyenin yeterli olup olmadığını kontrol etme gibi dertler de ortadan kalkmış oluyor. Acil ve pratik şekilde günlük ihtiyaçlar için nakit arayanların tercih edebilecekleri bir hesap türü olan kredili mevduat hesapları bugünlerde banka müşterileri tarafından çokça tercih ediliyor.

Garanti Avans Hesap açtırmak için başvurular Garanti Bankası şubelerine yapılıyor. Başvurunun onaylanması halinde bu durum 5 iş günü içinde müşterinin e-mailine bildiriliyor. Avans Hesap başvurusunun onaylanmasının ardından banka şubesine nüfus cüzdanı ve gelir belgesiyle uğrayarak tanımlanan kredi limitinin kullanıma açılmasını sağlamak gerekiyor.

One Response to Garanti Paracard ile Avans Hesap’tan Nakit Kredi Çekmek Mümkün

  1. hüseyin dedi ki:

    tek kelime emekliliyim doldu askerlik pirim borçlanmasından 300 gün almam gerekiyor bu sebepden dolayı sizden hesabıma artı paradan kıredilimevduat hesabımdan bana 3500 para gerekiyor borçlanmayı kapatıp maaşımı hemen aldırıyorum sizin bankaya acilen o parayı bana çıkarmanı rica ediyorum arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Uygun Maliyetli Vakıfbank Sonbahar Konut Kredisi

Vakıfbank sonbahar aylarına uygun maliyetli mükemmel bir konut kredisi kampanyasıyla girdi. Kampanya düşük faiz oranları içeriyor, kredi tahsis ya da...

Kapat