Garanti Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat ile Düzenli Getiri Fırsatı…

Garanti Bankası’nın “Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat” hesabını duymuş muydunuz? Garanti Bankası müşterileri bu hesabın avantajlarını çok iyi biliyorlar ama kenarda köşede birikimi olup da Garanti Bankası’nın bu hizmetinden haberi olmayanlar için kısaca özetlemekte fayda var. Sizin de bir miktar birikiminiz varsa Garanti Bankası’nda değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Yatırımlarınızı uzun vadeli mevduatta değerlendirirken, vade sonunu beklemeden belirlediğiniz ara dönemlerde düzenli faiz getirisi elde etmek isteyebilirsiniz. Eğer belirli dönemlerde düzenli faiz getirisi beklentiniz varsa Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat’ın size uygun düşecek birçok özelliği var.

Faiz değişikliklerinin sizi etkilenmesine izin vermeden sabit ve düzenli bir gelir elde etmek istiyorsanız, Sabit Faizli Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat’ tercih ederek faiz getirinizi 12 ay boyunca sabitleyebilirsiniz. Bu durumda 1, 3 ya da 6 ayda bir düzenli faiz getirisi elde edebilirsiniz.

Sabit faizi tercih etmeyip de değişen güncel piyasa faizi oranlarından yararlanmayı düşünüyorsanız Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat hesabının değişken faizli seçeneğini düşünebilirsiniz. Bunu seçtiğiniz takdirde 1 veya 3 ayda bir faiz oranınız piyasa koşullarına göre güncelleniyor. Böylece piyasa koşullarından ayrı düşmeden faiz fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Otomatik ödeme, kira, aidat, okul ödemesi gibi düzenli ödemeleriniz için kullanabileceğiniz faiz gelirinizi, Garanta Bankası şubelerininin yanısıra Garanti Paramatik ya da diğer banka ATM’lerinden çekebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın sunduğu Biriktirdiğini Ödeyen Mevduat açma işlemini İnternet Şubesi üzerinden de yapmak mümkün… Hesaplar menüsü Hesap Açılışları adımı Vadeli Hesap seçeneğinden hesap açma işlemini hemen yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Paraf Sıfır Faiz 5,000 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank'ın popüler kredi kartı Paraf, yeni başlattığı sıfır faizli ve taksitli nakit avans kampanyasıyla nakde ihtiyaç duyan herkese nefes aldıran...

Kapat