Denizbank ATM’leri Artık Birer Döviz Bürosu

Denizbank dolar satışı

Dolar kurunun 2 Lirayı geçmesiyle beraber dövize olan talep canlandı. Dolar daha fazla çıkmaz diye düşünenler sessiz sakin beklerken, daha da yukarıya çıkmasını bekleyenler döviz bürolarına akın ediyorlar. Bu nedenle döviz büroları günün her saatinde dolup boşalır oldu.

Bugünlerde dövize yatırım yapmak istiyorsanız artık döviz bürolarının yolunu tutmaya gerek kalmadı. Denizbank ATM’lerinin hepsi artık birer döviz bürosu gibi çalışıyor. Dolar, euro, ruble, sterlin gibi para birimleri arasında döviz alışverişi kolayca yapabiliyorsunuz. ATM’ye gittiğinizde TL yatırıp dolar veya euro alabileceğiniz gibi, tam tersini yaparak dolar bozdurup TL alabiliyorsunuz. Üstelik Denizbank’ın sunduğu bu yeni hizmetten Denizbank müşterisi olmayanlar da kartsız yararlanabiliyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank,
tüketicilerin hayatını kolaylaştıracağı bir hizmeti daha sundu. Artık 7 / 24 döviz bürosu işlevi de yürütecek tüm DenizBank ATM’lerinde euro, dolar, ruble ve TL para birimleri arasında döviz alım satım işlemlerinin yapılması imkânı sağlandı. DenizBank sunduğu bu yeni hizmet ile aynı zamanda Rus Rublesi’ni ATM’lerde dolaşıma sokan ilk banka oldu. Üstelik tüm bu hizmetlerden DenizBank müşterisi
olmayanlar da kartsız yararlanabilecek.

Denizbank yetkilileri, banka olarak tüm imkânlarını, insanların daha rahat ve mutlu bir şekilde hizmet alması için seferber ettiklerini söylüyorlar. Türkiye çapında 1800’ü aşkın Denizbank ATM’si bulunduğunu belirten yetkililer, bu yeni uygulama ile ATM’lerin her birinin artık birer döviz bürosuna dönüştüğünü müjdeliyorlar. Örneğin gecenin bir vaktinde elindeki euro, dolar ya da ruble’yi TL’ye çevirmek isteyenler en yakın DenizBank ATM’sine gidip bu işlemi rahatlıkla yapabiliyor. Denizbank’ın yeni hizmetinin büyük ilgi görmesi beklenirken yatırımın yeni gözdesi dolarla işlemlerin kolaylaşacağını ifade ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 139 TL’den Başlayan Taksitlerle 10000 TL Kredi

ING Bank ödemeleri kademeli olarak artan kredi kampanyalarıyla tanınıyor. Eylül ayının gelmesiyle birlikte banka bu popüler kredi kampanyalarına bir yenisini...

Kapat