Bayram Aylarında Taksitsiz Denizbank Cebimde Kredi 3280

Bayram aylarında taksit ödetmeyen yepyeni kredi kampanyası Denizbank 3280 Cebimde Kredi ile geldi. Televizyon reklamlarında Robinson Dede ve torunu Cuma’yı izlediğimiz yeni bir kampanyayla tanıtılan 3280 Cebimde Kredi aslında daha önceki Denizbank kredi kampanyalarının bir yenisi. Bayram öncesi döneme denk gelen kampanya bayram temasıyla birleştirilmiş ve ortaya ilginç ve çarpıcı bir Bayram Kredisi kampanyası çıkmış. Cep telefonu ile kredi başvurusu imkanı sağlayan 3280 Cebimde Kredi ile hayat bir kez daha Deniz’de güzel.

Denizbank’ın yeni Cebimde Kredi kampanyasına katılmak için KREDİM yazıp, T.C. kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz gerekiyor. Mesajın bankaya ulaşmasının ardından kredi cevabı 5 dakika içinde kredi başvurusunun yapıldığı cep telefonuna ulaşıyor. Kredi başvurusuna verilen cevabın olumlu olması durumunda bu kredi cevabı ön onay değil, kesin onay niteliğini taşıyor.

Denizbank’ın kredi kampanyasının en önemli özelliği bayramlarda taksit ödetmemesi. Kredi geri ödemelerinde bayramlara rastlayan aylarda taksit ödemesi yok. Bayram aylarında taksit ödetmeyen yeni Cebimde Kredi kampanyasında sadece Kurban bayramlarında değil, Ramazan bayramlarında da geri ödeme yapılmıyor. Kredi kampanyalarında ilk kez karşılaştığımız bu sürpriz yeni 3280 Cebimde Kredi kampanyasının en önemli özelliği. Bayram aylarında taksit ödetmeyen Cebimde Kredi kampayasının olumlu yorumlar alması ve ilgiyle karşılanması bekleniyor. Denizbank ihtiyaç kredileri alanındaki lider bankalardan biri olma konumunu 2014 yılında da devam ettirecek gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Ödemeli 3 Ay Ertelemeli Kredi Akbank’ta

Akbank Eylül ayı kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi seçeneği var. Bu seçeneği değerlendirenler Eylül ayında aldıkları kredi...

Kapat