75000 TL’ye Kadar Akbank Kredisi Sonbahar Kampanyası’nda

Akbank Sonbahar Kredisi kampanyası devam ediyor. 30 Eylül tarihine kadar başvuru yapılabilen kredi kampanyası ile 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Kredi kampanyası 3 ay erteleme seçeneği ile sunuluyor. Bu imkandan yararlananlar kredilerini Eylül ayı içinde kullanırken geri ödemelere Ocak 2014’de başlıyorlar. 2014 ödemeli kredi kampanyasında aylık faiz oranı % 1.09. Kredi sabit kullanım ücreti ile veriliyor. Uygulanan sabit kredi kullandırım ücreti 159 TL ve tüm tutarlar için aynı oran uygulanıyor. Kampanya kapsamında 60 aya kadar vadelerle ihtiyaç kredisi çekmek mümkün.

Akbank’ın Sonbahar Kredisi cazip faiz oranı ve uygun ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor ve olumlu yorumlar alıyor. Kredi piyasasının öncü bankalarından Akbank’ın kampanyasında tanıtım işini yine bankanın sevimli ikizleri üstlendi. Televizyon reklamlarıyla da tanıtımına başlanan kampanyada ayda 60 TL taksitle 60 ay vadeli olarak 2.500 TL kredi kullanılabiliyor. 10.000 TL kredi için yine 60 ay vadede ödenecek aylık taksit tutarı ise 242 TL oluyor. Uzun vadeli kredi kullanarak aylık kredi taksitlerini düşürmek ve bu şekilde ödemelerini rahatlatmak isteyenler için kampanya mükemmel bir kredi seçeneği oluyor. Dileyenler 3 ay erteleme seçeneğini kullanarak kredi taksit ödemelerini Ocak ayında yapmaya başlıyorlar. Kredi için son başvuru tarihi 30 Eylül 2013.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurularında kimlik belgesi, gelir belgesi ve yerleşim belgesi ya da adrese dayalı bir abonelikten alınmış olan son tarihli bir fatura talep ediliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Bonus ile İster Taksitlendir, İster Ötele Kampanyası

TEB'in isteyen her müşterisine sunduğu TEB Bonus Kart'ın "İster Taksitlendir, İster Ötele" kampanyası cazip fırsatlar ve avantajlarla başladı. Bugünlerde TEB...

Kapat