3280 Cebimde Kredi Başvurusu ve Faiz Oranları

Cep telefonuyla ihtiyaç kredisi başvurusu yönteminin Türkiye’deki kurucularından Denizbank’ın Cebimde Kredi kampanyaları son hızla devam ediyor. Kredi başvurusunu kolaylaştıran Cebimde Kredi şimdi kesin onaylı. Cebimde Kredi yoluyla Denizbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için SMS gönderilecek numarayı artık bilmeyen yok: 3280. Denizbank Cebimde Kredi başvurusu yapmak son derece kolay. KREDİM yazıp TC kimlik numaranızı ekleyin ve 3280’e kısa mesaj olarak gönderin. Yapmanız gereken tek şey bu. Kredi cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor. Üstelik gelen kredi onayı ön onay değil, kesin onay anlamına geliyor.

Cebimde Kredi için uygulanan aylık faiz oranı Eylül 2013 itibarıyla 1 – 12 ay vadeler için % 1.39, 13 – 48 ay vadeler için % 1.59, 49 – 60 ay vadeler için % 1.69. Cebimde Kredi ile ihtiyaç kredisi kullananlar dosya masrafı ödemiyorlar. Dosya masrafsız olarak kullanılan Cebimde Kredi’nin SMS başvuru numarasını hatırlatalım: 3280.

Denizbank Eylül ayıyla beraber Kurban Bayramı’nın yaklaşması nedeniyle Cebimde Kredi’nin yeni kampanyasını Bayramlar üzerine kurdu. Son kampanyayla geri ödeme döneminde Ramazan ve Kurban bayramlarına rastlayan aylarda kredi taksiti ödenmiyor. Denizbank’ın bayram teması üzerine kurulmuş olan düşük faizli, dosya masrafsız son Cebimde Kredi kampanyası için belirlenen son başvuru tarihi 11 Ekim 2013. Cebimde Kredi kullananlar bayram aylarında taksit ödemiyorlar, bu yepyeni uygulamayla gerçekten de Hayat Deniz’de Güzel oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yıllık Üyelik Ücreti Olmayan Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Çok Kolay

Yıllık üyelik ücreti, kredi kartı aidatı, kart kullanım bedeli gibi değişik isimler altında banka kartları ve kredi kartları için kesilen...

Kapat