2500 TL Akbank Eylül Kredisi Ocak 2014 Ödemeli

Kredinizi Eylül ayında kullanıp ödemelerine Ocak 2014’de başlamak ister misiniz? Yanıtınız ‘evet’ ise Akbank Eylül kredi kampanyası tam size göre. Uygun geri ödeme oranlarıyla ve düşük faizli olarak kullandırılan Akbank Eylül kredisinde taksit ödemeleri Ocak 2014’de başlıyor. 3 ay erteleme seçeneğinin sunulduğu kampanyada bugün kredi alıp geri ödemelere üç ay sonra başlamak mümkün. Üç ay ödemesiz Akbank Eylül Kredisi için son başvuru tarihi 30 Eylül 2013.

Akbank’ın kampanyası erteleme ve ödemelere gelecek yıl başlama imkanının yanında daha pek çok avantajı da bir arada sunuyor. Öncelikle kampanyanın düşük faiz oranına dikkat çekmekte fayda var. Akbank Eylül Kredisi % 1.09 faiz oranıyla kullanılıyor. Kampanyada uygulanan aylık faiz oranı sabit. Alınan miktara ya da seçilen taksit sayısı ya da vadeye göre uygulanan faiz oranı değişmiyor. Kampanyada ayrıca yine sabit olarak 159 TL tutarında kredi kullandırım ücreti uygulanıyor.

Kredi kampanyasının bir diğer özelliği 60 aya kadar vade tercihleri sunması. Uzun vade imkanı ödenecek taksit tutarlarını da düşürüyor ve ödenemez olmaktan çıkarıyor. 60 taksitle 2.500 TL kredi kullanan bir müşteri ayda sadece 60 TL taksit ödüyor. 10.000 TL kredi kullanan birinin ödeyeceği taksit tutarı ise sadece 242 TL oluyor.

Akbank Eylül kampanyası yüksek kredi limiti ile de dikkat çekiyor. Kampanyada kullanılabilecek en yüksek kredi tutarı tam 75.000 TL olarak belirlenmiş. Artan masrafların ayı olan Eylül’de nakit sıkışıklığı çekmemek ve kredi geri ödemelerini erteleme seçeneğinden yararlanarak ötelemek isteyenler içn Akbank’ın son kampanyası gerçek anlamda bir can simidi anlamını taşıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bayram Aylarında Taksitsiz Denizbank Cebimde Kredi 3280

Bayram aylarında taksit ödetmeyen yepyeni kredi kampanyası Denizbank 3280 Cebimde Kredi ile geldi. Televizyon reklamlarında Robinson Dede ve torunu Cuma'yı...

Kapat