2014 Ödemeli 3 Ay Ertelemeli Kredi Akbank’ta

Akbank Eylül ayı kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi seçeneği var. Bu seçeneği değerlendirenler Eylül ayında aldıkları kredi için ilk taksitlerini Ocak 2014’de yapıyorlar. Böylece bugün kullanılan ihtiyaç kredisinin geri ödemeleri gelecek yıl başlatılabiliyor. Bugünlerde ve yakın gelecekte kredi taksiti ödemek istemeyenler için çok iyi bir fırsat olan Akbank 3 ay ertelemeli Eylül ayı kredi kampanyası yoğun ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar ve kredi uzmanları tarafından olumlu yorumlar alan kampanya pek çok diğer avantajı ve kolaylığı bir arada sunuyor.

Kampanyanın sunduğu avantajlardan ilki düşük faiz oranı. Kampanya kapsamında sunulan kredinin faiz oranı aylık % 1.09. Sabit olarak sunulan bu düşük faiz oranı tüm vade ve tutarlar için geçerli. Değişik kredi tutarları ve vadeler için değişiklik göstermiyor. Kampanyada uygulanan kredi kullandırım ücreti ise 159 TL olarak açıklandı.

Kampanyanın sunduğu bir diğer avantaj uzun taksit süreleri. 60 aya kadar vadelerde sunulan Akbank Eylül Kredisi uzun vadeli iyi bir ihtiyaç kredisi arayanlar için mükemmel bir fırsat olarak gözüküyor. Kampanya ile 24 ay, 36 ay ya da 48 ay gibi değişik vadelerle düzenlenmiş taksit seçenekleriyle de kredi kullanmak mümkün. Tercih tamamen kredi kullanıcısına kalıyor.

Akbank Eylül ayı kredi kampanyasına son başvuru tarihi 30 Eylül 2013 olarak açıklandı. Artan masraflarla bilinen ve insanların zaman zaman kabusu haline gelen Eylül ayının yüksek masraf ve harcamaları bu kampanya ile kolaylıkla karşılanabilir duruma geliyor.

Kampanyanın en büyük avantajı ve büyük yankı uyandıran özelliği ise sunduğu kredi üst limiti. Kampanya kapsamında tam 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Bu tutar ihtiyaç kredilerinde çok fazla karşılaşılmayan, adeta dudak uçuklatan bir kredi limiti olarak yorumlanıyor. Yüksek tutarlı bir kredi arayanlar için de Akbank Eylül Kredisi iyi bir kredi fırsatı oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
75000 TL’ye Kadar Akbank Kredisi Sonbahar Kampanyası’nda

Akbank Sonbahar Kredisi kampanyası devam ediyor. 30 Eylül tarihine kadar başvuru yapılabilen kredi kampanyası ile 75.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi...

Kapat