0.79 Faizli Garanti Bayram Kredisi Başvurusu Nüfus Cüzdanıyla

Kurban Bayramı yaklaşırken bankalar arasındaki Bayram Kredisi yarışı hızlandı. Bireysel krediler alanında Türkiye’nin lider bankalarından biri olan Garanti’nin Bayram Kredisi kampanyası uygun maliyetlerle kredi kullanma imkanı sunuyor. 2013 Kurban Bayramı’na özel kampanya ile % 0.79’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi veriliyor. 9 ay vadeli 3.000 TL Bayram Kredisi için 79 TL kredi tahsis ücreti ve aylık % 0.79 faiz oranı uygulanıyor. Bu vade ve tutar dışında da cazip koşullarla Bayram Kredisi kullanmak mümkün.

Garanti Bankası Bayram Kredisi başvuruları sadece nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Kampanyada 36 ay vade uygulanırken bordrolu çalışanlar 60 ay vadeden yararlanıyorlar. 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilen kampanyada 1.09 faiz oranı ve 250 TL kredi tahsis ücretiyle 36 ay ya da 60 ay gibi vadelerle 10.000 TL ya da 20.000 TL kredi kullanmak mümkün.

Garanti Bankası’nın bireysel kredileri için başvurularda nüfus cüzdanı dışında herhangi bir belge aranmıyor. Kredi başvurusunun sadece nüfus cüzdanıyla yapılabildiği Garanti Tam Destek Kredileri sektördeki öncü konumunu sağladığı avantajlı koşullarla sürdürüyor. Düşük faiz oranlı ve uygun kredi tahsis ücreti içeren ihtiyaç kredisi kampanyası arayanlar öncelikle Garanti Bankası’nın kredi kampanyalarına göz gezdiriyorlar. Her kredi kullanıcısına uyacak özel bir kredi seçeneğinin mutlaka var olduğu Garanti Bankası kredileri uygun şartlarla kullandırılmaya devam ediyor. Kurban Bayramı öncesi de iyi bir kredi arayanlar her zaman olduğu gibi yine Garanti Bankası’nı tercih ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Paracard ile Avans Hesap’tan Nakit Kredi Çekmek Mümkün

Garanti Bankası'nın kredili mevduat hesabı olan Avans Hesap'tan 7 gün 24 saat nakit kredi çekmek mümkün. Bunun için Garanti Bankası...

Kapat