Şekerbank’tan Ev Hanımlarına 12 Ay Vadeyle Düşük Faizli Kredi

Şekerbank sadece ev hanımlarına yönelik çok özel bir kredi kampanyası başlattı. Adından da anlaşılacağı üzere yalnızca dışarıda herhangi bir işyerinde çalışmayan ev hanımlarının yararlanabileceği bu kampanya “Benim Desteğim Kredisi” olarak da biliniyor. Ev hanımları herhangi bir dosya ücreti veya masraf alınmayan bu kredi sayesinde sonbahar ayları boyunca evlerinin masraflarına destek olarak katkı sağlayabilecekler.

30 Eylül tarihine kadar devam edecek olan Şekerbank kampanyasından kredi çeken ev hanımları, geri ödemesini 12 kolay taksitle yapabiliyor. Üstelik aylık sadece % 0.97 özel faiz oranı uygulandığı için kredi ödemelerini kolay taksitlerle yapabiliyorlar. Ev eşyası, evlilik, eğitim, tatil, ihtiyacınız ne olursa olsun, Şekerbank Benim Desteğim Kredisi ile çok uygun vade ve faiz olanaklarıyla bunların hepsini karşılayabilirsiniz. Aylık % 0,97 faiz oranı, masrafsız, 12 aya kadar vadeli ödeme seçenekleriyle Ev Hanımları’na Destek Kredisi almak için Şekerbank şubelerine başvurabilirsiniz. Bu krediye banka şubelerinin yanısıra ayrıca internet şubesi, SMS, ATM, ve Telefon Bankacılığı kanalları üzerinden de başvurmak mümkün…

Şekerbank hayata geçirdiği bu krediyle herhangi bir işyerinde çalışmadığı için bankalardan kredi çekme şansı olmayan kadınların ihtiyaçlarını cazip faiz oranı ve vade seçenekleriyle karşılamayı hedefliyor. Şekerbank’ın ev hanımlarına yönelik yeni kredi ürünüyle evde üretim yapan sabit gelirli kadın müşterilerin nakit ihtiyaçlarının karşılanması için destek veriliyor.

Şeerbank Benim Desteğim Kredisi kampanyası hakkında daha geniş bilgi almak için size en yakın Şekerbank şubesine başvurarak müşteri temsilcisiyle konuşabilir, internet sitesine giriş yaparak istediğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

One Response to Şekerbank’tan Ev Hanımlarına 12 Ay Vadeyle Düşük Faizli Kredi

  1. Fatma dedi ki:

    Arkadaşlar biliyorum ki kredi almak zorlaştı,hele ki bu dönemde borcunuz varsa yandınız.Geçenlerde kredi veren kuruluş ararken bi mail gözüme çarptı, kredi verdiklerini iddaa ediyorlardı. İlk başta inanmadım tabi sonuçta kredi vercez deyip insanları kandıran o kadar sahtekarlar var ki, 2 kere dolandırılmıştım. İnternetten kredi talebinde bulunurken arkadaşlarımın dikkat etmesini istiyorum.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC’den 40.000 TL’ye Kadar Sabit Taksitli Kredi

HSBC Bank'ın en popüler ihtiyaç kredisi kampanyası "KrediNET"in her keseye uygun ve hesaplı koşulları Ağustos ayında da devam ediyor. İhtiyaç...

Kapat