HSBC’den 40.000 TL’ye Kadar Sabit Taksitli Kredi

HSBC Bank’ın en popüler ihtiyaç kredisi kampanyası “KrediNET”in her keseye uygun ve hesaplı koşulları Ağustos ayında da devam ediyor. İhtiyaç kredisi çekmek için HSBC’nin KrediNET’ini tercih eden müşteriler, 40.000 TL’ye kadar miktarda ihtiyaç kredisini 36 aya varan vadelerde hemen aynı gün içerisinde alabiliyorlar. Üstelik 12 aya kadar tüm vadelerde aylık % 1.12 sabit faiz fırsatından da yararlanabiliyorlar.

KrediNET’in en cazip özelliği olan sabit faizler bu kampanyada da uygulanıyor. Aylık faiz sonradan yükselmiyor, baştan nasıl başladıysa aynı oranlarda devam ediyor. Bu yönüyle sabit gelirli müşterilere cazip fırsatlar sunuyor. 12 ay yerine 13 – 36 ay vade seçeneği istendiğinde aylık faiz oranı % 1.13 şeklinde belirleniyor. Bu cazip faiz oranı da ilerleyen aylarda yükselmeden aynı kalıyor.

Kefil getirme koşulu olmayan HSBC KrediNET kampanyasından 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmanız halinde bunu 36 ay vadede geri ödemeyi tercih ederseniz aylık sadece 353 TL taksit fırsatından yararlanma fırsatınız var. Bu seçenekte dosya masrafı da 49 TL gibi makul bir rakamda uygulanıyor. Kredi alınırken bir defalığına istenen dosya masrafının dışında başka herhangi bir masraf alınmıyor.

13 Ağustos tarihinde başlayan ve 29 Ağustos akşamına kadar geçerli olan kampanyada 2.500 TL ve üzerindeki ihtiyaç kredilerinde ferdi kaza sigortası talep edildiğini aklınızın bir köşesinde bulundurun.

HSBC KrediNET kampanyasına size en yakın HSBC şubesinden başvuru yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı, telefon bankacılığı gibi özel kanalları da kullanabilirsiniz.

Krediye Başvururken İstenen Belgeler

Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, TC Nüfus Cüzdanı, TC Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi)

Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)

Serbest meslek / işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi

Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır)

Son aya ait SGK bildirgesi.

HSBC Bank’ın internet sitesine giriş yaptığınızda son derece kullanışlı bir kredi hesaplama aracını bulabilirsiniz. Bu hesap makinesiyle almak istediğiniz kredi miktarı için aylık ne kadar ödemeniz gerektiğini veya aylık ödeme miktarınız ile ne kadarlık kredi alabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
5 Milyon Kredi Kartı Kullanıcısının Limiti Azalıyor

BDDK’nın aylık geliri 1000 liranın altında olan kredi kartı sahiplerinin limitine sınırlama getirme planı 5 milyon insanı yakından ilgilendiriyor. Bu...

Kapat