Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimati’na 90 TL ParaPuan

Faturalarınızı otomatiğe bağlayıp üstüne bol bol ParaPuan kazanmak isteyenlerin bugünlerde bir Finansbank şubesine uğramasında yarar var. Finansbank’a bireysel kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatı verenler, 50 TL ile 1000 TL arasındaki dönem içi faturalarını vade farksız ve işlem ücretsiz 3 taksite bölerek rahatça ödeyebiliyorlar. Kısa bir süre devam edecek bu çok avantajlı kampanyadan 90 TL’ye kadar ParaPuan kazanabiliyorlar.

1 Ağustos itibariyle başlayan Finansbank kampanyası, 31 Ağustos 2013 tarihine kadar devam edecek. Bu iki tarih arasında verilen yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatları kampanya kapsamında geçerli kabul ediliyor. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamadığını belirtelim.

Talimat başına 15,000 Parapuan olmak üzere, bireysel kredi kartından ve hesaptan ayrı ayrı en fazla 45,000 ParaPuan, toplamda 6 talimat için en fazla 90,000 ParaPuan kazanılabiliyor.

Taksitlendirme yapılabilmesi için faturanın dönem içinde olup ekstreye yansımamış olması gerekiyor ve en fazla 3 taksit yapılabiliyor.

Kredi kartından verilen talimatlardan kazanılan ödüller faturanın ödendiği ilk ayın sonunda talimat verilen kredi kartına yükleniyor. Hesaptan verilen talimatlar için kazanılan ParaPuanlar faturanın ödendiği ilk ayın sonunda varsa CardFinans Nakit banka kartına yükleniyor, CardFinans Nakit banka kartı yoksa ParaPuan yüklemesi yapılmıyor. 30 Kasım 2013 tarihine kadar ödenmeyen faturalar için ParaPuan yüklemesi yapılmadığını hatırlatalım.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 15 gün olup bu süre sonunda kullanılmayan para puanlar geri alınıyor.

Verilen talimatların 31 Ocak 2014 tarihine kadar açık olması gerekiyor. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınıyor. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan puan tutarı kredi kartına veya vadesiz hesaba borç olarak kaydediliyor.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar değerli ParaPuan kullanımı kapsamında kullanılamıyor. (Platinum ve ClubFinans kartlardan verilen talimatlar için)

Kampanya süresi içinde Fix Card’lardan verilecek yeni talimatlardan ücret alınmıyor. Bireysel ek kredi kartları da kampanyadan faydalanabiliyorlar. Kazanılacak ParaPuan ödülleri ek karta yansıtılıyor.

Finansbank şubelerinden, Finansbank internet şubesinde Ödemeler menüsünden ya da Finansbank telefon bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank 15 Yıl Vadeli Yüksek Öğrenim Kredisi

Üniversite sınavlarında yeterli puanı alıp çok istediği okulu kazandığı halde ekonomik nedenlerden dolayı gidemeyen gençlere Şekerbank'tan "İşte bu..." dedirtecek bir...

Kapat