TEB Ekonomi Bayramı Kredisi – 3 Ay Ertelemeli, Dosya Masrafsız

Müşterilerine her zaman kolay ihtiyaç kredileri sunan, cazip koşullarıyla dikkat çeken TEB, bu geleneğini ramazan ayında da bozmadı. 3 ay ertelemeli ve dosya masrafsız Ramazan kredisini yine kolay ve formalitesiz sunmaya başladı. TEB’in tüm müşterilerine açık olan Ramazan kampanyasından kredi çekenler, 3 ay erteleme fırsatı sayesinde iki bayram arasında taksit ödeme külfetinden kurtuluyorlar. Dosya masrafı ödemedikleri gibi ilk taksit ödemesini de Kurban Bayramı sonrasına erteleyerek rahat ediyorlar. Üstelik TEB Bayram Kredisi sadece % 1.09 cazip faiz oranıyla kullanılabiliyor.

Adeta ekonomi bayramı yaşatan TEB Bayram Kredisi 36 ay vadeli olarak çekilebiliyor. Bu kapsamda 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekenler, aylık bazda sadece 350 TL taksitler sayesinde geri ödemeyi zorlanmadan yapabiliyorlar. 10.000 TL bayram kredisinin ilk yılı için 76 TL tutarında hayat sigortası ödemek yeterli oluyor.

Detaylı bilginin TEB şubelerinden alınabileceği Bayram Kredisi için başvurular TEb şubelerinin yanısıra bankanın web sitesinde yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak da yapılabiliyor. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Başvurusu için sitede TC kimlik numarası, cep telefonu ve e-posta bilgilerini doldurup gönderenlere banka tarafından kredi teklifi yapılıyor. Banka tarafından gönderilen tutar ve vade teklifi cep telefonuna kısa mesaj olarak iletiliyor.

Televizyon reklamları başlayan ve başrolünde yine Selahattin Çakaler karakterini izlediğimiz kredi kampanyası Ramazan ayı boyunca olumlu yorumlar ve tepkiler alacak gibi gözüküyor. İki bayram arası ödeme yaptırmayan ve geri ödemelerde 3 ay erteleme fırsatı sunan TEB Bayram Kredisi düşük faiz oranları ve dosya masrafının olmamasıyla banka kredi kampanyaları arasında dikkatleri üzerinde topluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Bayram Kredisi – Günde 4 TL Taksitle 10.000 TL

Finansbank bu yıl Ramazan Bayramını erken getirdi. Ramazanın ilk haftası dolmadan bayram kampanyasını başlatan Finansbank, müşterilerinin karşısına çok cazip fırsatlarla...

Kapat