TEB Bayram Kredisi’nde İki Bayram Arası Taksit Yok

TEB Bayram Kredisi'nde İki Bayram Arası Taksit Yok

TEB’in Ekonomi Bayramı reklam filmi, serinin karakteri Selahattin Çakaler’in, “TEB hanımcım, iki bayram arası ödeme olmaz demişsiniz. Tanıştırayım, sağımda Bayram solumda Bayram, kredi almaya hazırım” sözleriyle başlıyor. Başka türlü kredi alamayacağını düşünen Selahattin Çakaler, çareyi Bayram isimli iki arkadaşını bankaya götürmekte buluyor. Ancak TEB hanım, böyle birşeye gerek olmadığını, “Çok alemsiniz Selahattin Bey, TEB’den ihtiyaç kredisi alan herkes zaten iki bayram arası ödeme yapmıyor. TEB taksitleri 3 ay erteliyor zaten” sözleriyle açıklıyor.

TEB’in her zaman olduğu gibi dikkat çekici reklam filminde de vurgulandığı gibi TEB’den bu yıl ramazan süresince ihtiyaç kredisi alan herkes, iki bayram arası taksit ödemesi yapmayacağı için Ramazan Bayramı’nı da Kurban Bayramı’nı da rahat, huzurlu ve sıkıntısız geçiriyor. Başka bir deyişle TEB sayesinde Türkiye’de tam anlamıyla bir Ekonomi Bayramı yaşanıyor.

Bayrama özel TEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvuranlar, iki bayram arası taksit ödemelerini erteliyorlar. Üstelik dosya masrafsız bayram kredisi aldıkları gibi sadece % 1,09 faiz oranından da yararlanıyorlar. Böylece üç kolaylığı aynı anda yaşamanın güzelliğini hissederken Ekonomi Bayramı’nın tadını çıkarıyorlar.

TEB Ekonomi Bayramı kampanyası kapsamında 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmeyi tercih edenler, bunu 36 ay vadeyle ödedikleri takdirde aylık % 1.09 özel faiz oranı üzerinden 350 TL aylık taksitlerle geri ödemesini yapabiliyorlar. Üstelik herhangi bir dosya masrafı ödemedikleri gibi ilk taksit ödemesini de 3 ay sonraya, Kurban Bayramı sonrasını öteleyebiliyorlar. İki bayram arası ödeme yapmıyor olmak TEB müşterilerine ayrı bir avantaj sağlıyor, hayatını kolaylaştırıyor.

TEB’in “Kredide Bayram” kampanyasına katılmak isteyenler, gelir belgesiz, ikametgahsız, sadece nüfus cüzdanıyla başvuru yaparak 50.000 TL’ye ve 60 aya varan vadeli kredi seçeneklerinden ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebiliyorlar.

TEB’in iki bayram arası ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, herhangi bir TEB şubesine başvuru yapabildikleri gibi aynı zamanda TEB internet şubesinden, telefon bankacılığından da başvuru gerçekleştirebiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Parafly ile Uçak Biletlerinde Küsuratı Uçuruyor

Yıl boyunca çalışıp didinen herkes için şimdi tatil zamanı... Ancak tatilin aynı zamanda harcama demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunun önemli...

Kapat