ING Bank – Migros’larda Faizsiz Komisyonsuz Taze Kredi

ING Bank – Migros işbirliğiyle Migros mağazalarında yeni bir kampanya başladı. Faizsiz Taze Kredi adı verilen bu kampanya ile ülke genelindeki Migros mağazaları ürün raflarından 500 TL tutarında faizsiz ve komisyonsuz Taze Kredi alınabiliyor. Migros’lara gittiğinizde ihtiyaç duyduğunuz anda % 0 faizli, 5 ay vadeli, masrafsız, 500 TL tutarında kredinizi alıp hemen o anda kullanabiliyorsunuz.

ING Bank’ın Migros mağazalarıyla beraber hayata geçirdiği Taze Kredi Kampanyasının, kredi başvurusunda bulunan ve onaylanan ilk 1.000 kişi ile sınırlı olduğunu belirtelim. Dolayısıyla anlaşmalı Migros’lara alışveriş yapmak için giden ilk 1.000 kişi bu cazip kampanyadan yararlanabiliyor. Ayrıca bir müşteri bu kampanyaya sadece 1 kere katılabiliyor.

Hayat sigortası yapılmayan Taze Kredi kampanyasında ayrıca dosya masrafı da talep edilmiyor. 500 TL kredi çektikten sonra bunu 5 ay taksitler halinde geri ödeyebiliyorsunuz. Taksitler ise 100 TL olarak ödeniyor ve herhangi bir faiz ödemiyorsunuz.

Migros mağazalarına gittiğinizde ürün raflarından alışveriş yaparken karşınıza çıkan süt şişesi şeklindeki Taze Kredi paketinin içinden bir Nakit Kart çıkıyor. Bu kart ile hemen alışveriş yapabileceğiniz gibi dilerseniz herhangi bir ATM’den nakit olarak da 500 TL’nizi çekebiliyorsunuz.

500 TL tutarındaki Taze Kredi’yi 5 ay boyunca 100 TL’lik taksitlerle geri öderken faiz uygulanmadığı ve masraf da alınmadığı için sonuçta nakit olarak aldığınız 500 TL’yi yine 500 TL olarak geri ödemiş oluyorunuz.

ING Bank ile Migros’un ortaklaşa düzenlediği kampanyayla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz ING Bank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi Migros mağazalarından da bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı Migros mağazalarıının nerede olduğunu öğrenmk için ING internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şunu hemen belirtelim. Adana’dan Tekirdağ’a, Ordu’dan Bodrum’a, İstanbul’dan Şanlıurfa’ya, İzmir’den Trabzon’a, Ankara’dan Bursa’ya ve Eskişehir’e kadar pek çok anlaşmalı Migros mağazası bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası, herhangi bir sebeple ihtiyaç kredisi veya kredi kartı borcunu ödeme zorluğu çekenlerin imdadına borç ödeme kredisiyle yetişiyor. Bu...

Kapat