HSBC Advantage Card Özellikleri ve Fırsatları

HSBC Advantage Card Özellikleri ve Fırsatları

HSBC Bank’ın müşterilerine sunduğu Advantage kredi kartının iki farklı çeşidi var. Birincisi tüm müşterileri için kullanıma açtığı Advantage Classic kredi kartı ki, aynı zamanda HSBC Standard adıyla da biliniyor. İkincisi ise belirli müşterileri için sunduğu HSBC Advantage Gold… Bu ikincisi daha gelişkin özellikler içeriyor.

HSBC Advantage Classic alanlar için faizsiz, masrafsız 500 TL veya 1000 TL bedava kredi imkanı elde ediyorlar. Üstelik bedava kredi özelliği yıl boyunca geçerli oluyor. İstediğiniz anda 500 TL veya 1000 TL bedava kredi imkanından yararlanılabiliyor.

HSBC Advantage Classic / Standard Kredi Kartı ile, yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard / Visa amblemli mağazalarda ve yurtiçindeki onbinlerce üye kuruluşta isterseniz tek ödemeli, isterseniz taksitli alışverişin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Yurtiçindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM’leri ve diğer tüm bankaların ATM’lerinden nakit avans çekebiliyorsunuz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabiliyorsunuz.

Yaptığınız tüm harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebiliyorsunuz.

Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan ve Advantage Avans NakitPuan programlarından yararlanabiliyorsunuz.

Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı’ndan, ücretsiz Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırlanan HSBC Club Lounge’tan 50 TL karşılığında yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca GreenPort ve BeerPort’da HSBC Advantage Kredi Kartı’nızla yaptığınız ödemelerde size özel % 30 indirim fırsatından faydalanmanız mümkün oluyor.

Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabiliyor, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

HSBC Advantage Gold Kredi Kartı Özellikleri

HSBC Advantage Classic sahiplerine sunulan faizsiz ve masrafsız 500 TL veya 1000 TL Bedava Kredi imkanı HSBC Gold için de geçerli… Bu avantajı yıl boyunca istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Yurtiçindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM’leri ve diğer tüm bankaların ATM’lerinden Nakit Avans çekmeniz mümkün…

HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabiliyorsunuz.

Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan ve Advantage Avans NakitPuan programlarından yararlanabiliyorsunuz.

Yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek sağlık sorunları veya kaza gibi durumlarda, acil yardım, danışma ve organizasyon hizmetlerimizden hiçbir formalite olmadan yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Bayram Kredisi 3 Ay Taksit Erteleme Fırsatı

2013 Ramazan ayı kredi kampanyalarının belki de en önemli özelliği, hemen hemen her bankanın 3 ay taksit erteleme fırsatı sunuyor...

Kapat