Halkbank Serinleten Ramazan Kredisi

Halkbank’ın haziran ayıyla birlikte başlattığı Serinleten Yaz Tarifesi kampanyası Ramazan ayında da hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayının başladığı bugünlerde nakit kredi çözümü arayanlar Halkbank’ın sunduğu nakit kredi çözüm seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Serinleten Yaz Kredisi fırsatı ile Ramazan Kredisi’nin aynı döneme denk gelmesi Halkbank müşterileri için önemli avantajlar sunuyor.

Halkbank’ın yaz aylarına özel Ramazan Kredisi’nde faiz oranları aylık % 0.57’ye kadar inerken dosya ücreti ve hayat sigortasının da önemli ölçüde düşürülmesi sonucunda Halkbank müşterileri Ramazan masraflarını sıkıntıya girmeden kolayca karşılama fırsatını yakalıyorlar. Ramazan kampanyasından 5.000 TL kredi çekenler 12 ay vade seçeneğinde 150 TL dosya ücreti ve sadece 15 TL hayat sigortası bedeliyle % 0.57 düşük faiz oranından yararlanabiliyorlar.

Halkbank’ın sunduğu Ramazan Kredisi fırsatından maksimum 60 ay vadeyle ve 50.000 TL’ye kadar tutarda yararlanmak mümkün… 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullananlar, sadece Ramazan günlerini sıkıntısız ve huzurlu şekilde geçirmekle kalmıyor, aynı zamanda yaz sonuna kadar da gerçek anlamda serinleten keyifli bir tatil yaşama fırsatını yakalıyorlar. Ramazan bittikten sonra hesaplı taksitlerle kaliteli bir ortamda tatil yapma fırsatına da kavuşabiliyorlar.

Halkbank’ın Ramazan kampanyasında üst tutar 50.000 TL olmakla birlikte dileyenler 20.000 TL ve 10.000 TL, hatta 5.000 TL gibi kredi dilimlerinden bütçelerine uygun olanını seçebiliyorlar. 60 ay vadeyle 50.000 TL kredi tercihi yapanlar için aylık % 0.95 faiz oranı uygulanırken dosya masrafı olarak sembolik sadece 5 TL alınıyor. Aynı miktarda krediyi 12 ay vadeyle almak isteyenler ise % 0.75 faiz oranı ve sadece 150 TL dosya masrafıyla Ramazan ayını huzurla geçirme avantajına kavuşabiliyorlar.

Kampanya ile 50.000 TL’ye kadar kredi en uygun çözümlerle ve ödeme planlarıyla sunuluyor. Halkbank ihtiyaç kredisi düşük taksitli, ara ödemeli esnek geri ödeme seçenekleri de getiriyor. Halkbank’tan kredi kullananlar dilerlerse geri ödemelerini öteleyebiliyorlar. Yaz aylarının başından beri olumlu yorumlar almaya devam eden kredi kampanyasında ilk taksiti 2 ay erteleme fırsatı sunuluyor.

Halkbank Serinleten Yaz Kredisi - Ramazan Kredisi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Maaşını PTT’den Alan Emekliye 80 Yaşa Kadar Kredi Fırsatı

Türkiye'de bankaların emekli müşterilerine daha cazip fırsatlarla kolayca ihtiyaç kredisi vermekte olduğunu biliyoruz. Sadece emekli kimliğiyle herhangi bir bankaya başvuru...

Kapat