Halkbank Parafly ile Uçak Biletlerinde Küsuratı Uçuruyor

Halkbank Parafly Kartı

Yıl boyunca çalışıp didinen herkes için şimdi tatil zamanı… Ancak tatilin aynı zamanda harcama demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunun önemli bir kısmını da seyahat harcamaları oluşturuyor. Uçağa atlayıp bir yerden bir yere gitmek, zaman açısından önemli bir fırsat ama uçak biletlerindeki rakamlar çoğu zaman tatile ayırdığımız paranın hatırı sayılır bir bölümünü oluşturabiliyor.

Halkbank seyahat harcamalarına özel yeni kredi kartı Parafly sahipleri için düzenlediği uçak bileti kampanyasıyla müşterilerine ayrıcalıklı seyahat imkanı sunmaya başladı. Tüm havayolu şirketlerinde geçerli kampanya kapsamında, Halkbank Parafly ile yapılan yurtiçi ve yurtdışı harcamalarda uçak bileti fiyatlarının küsuratı siliniyor. Üstelik tek yön veya gidiş dönüş bileti ayırımı yapılmadan küsurat silme işlemi gerçekleşiyor.

Bu noktada küsurat deyip geçmeyin. Öyle 3 – 5 TL’lik küsuratları değil, tatil için ayırdığınız bütçede önemli rahatlama sağlayacak miktarları kapsıyor bu indirim… Örneğin 100 ile 199 TL arasındaki uçak bileti fiyatları 100 TL’ye iniveriyor. Diyelim ki 170 TL tutarında uçak bileti aldınız, bunun küsuratı olan 70 TL anında siliniyor ve uçak biletinizi 100 TL’ye alıyorsunuz. Halkbank’ın sloganıyla 70 TL bir anda uçup gidiyor. Aynı şekilde 250 TL tutarındaki uçak bileti de direkt 200 TL’ye iniyor.

Kampanya kapsamında 100 TL – 199 TL arasındaki uçak bileti işlemleri 100TL’ye; 200 TL – 299 TL arasındaki uçak bileti işlemleri 200TL’ye;
300 TL – 399 TL arasındaki uçak bileti işlemleri 300TL’ye sabitleniyor.

Halkbank yetkilileri yeni kampanya ile sık seyahat eden müşterilerine avantajlı fiyatlarla uçak bileti alma fırsatı sunduklarını belirtiyorlar. Küsuratsız bilet avantajıyla Parafly ayrıcalıklarını yaşamalarını sağladıklarını vurguluyorlar. Bundan sonra da yeni kampanyalarla Parafly’ın ayrıcalıklı seyahat dünyasını genişletmeye devam edeceklerini ifade ediyorlar.

Parafly kullanıcıları uçak bileti kampanyasının yanısıra, Her Yer Lounge, Paraf Günüm, Erken Ödeme İndirimi gibi ayrıcalıklardan da yararlanıyor. Kart sahipleri ayrıca, Atatürk Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı İç ve Dış Hatlarda ücretsiz lounge hizmetinden ve yurt dışı harcamalarında taksit avantajından faydalanıyor. Seyahat hattı aracılığı ile hizmet alırken ParafParalarının yetmemesi durumunda avans ParafPara da kullanabiliyor.

Kampanya Koşulları

Kampanya Halkbank üye işyeri olsun olmasın tüm havayolu işlemleri için geçerli… Uçak biletinin havayolu işyeri grubuna bağlı firmalardan alınması gerekiyor.

Turizm firmaları üzerinden alınan biletler kampanyaya dahil değil…
Tek yön bilet alımı da, aynı anda yapılan gidiş-dönüş bilet alımı da tek işlem sayılıyor.

Kampanya 100 TL üzeri işlemler için geçerli…

İndirim, müşterinin takip eden ekstresine yansıtılıyor.

Bir müşteri kampanya boyunca asıl ve ek kartlarıyla toplamda 9 kullanım hakkına sahip oluyor.

Kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli…

Sanal kart ile yapılan işlemler ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değil…

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Geleneksel 60 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Vakıfbank her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği Bayram Kredisi kampanyasını bu yıl erken başlattı. Ramazan'ın başlamasıyla beraber gündeme gelen Vakıfbank...

Kapat