Finansbank Bayram Kredisi – Günde 4 TL Taksitle 10.000 TL

Finansbank bu yıl Ramazan Bayramını erken getirdi. Ramazanın ilk haftası dolmadan bayram kampanyasını başlatan Finansbank, müşterilerinin karşısına çok cazip fırsatlarla çıktı. Bayram kampanyasına “4 TL bayram harçlığı olmaz! Ama günde 4 TL’ye 10.000 TL ihtiyaç kredisi olur!” şeklindeki televizyon reklamlarıyla krediye ihtiyaç duyanların rahat bir nefes almasını sağladı.

Finansbank’ın Ramazan Bayramı kampanyasında çok sayıda seçenek var. Günde 4 TL taksitle kredi almak isteyenlerin yanısıra günde 2 TL’den başlayan taksitlerle ikinci bir seçenek daha sunuluyor. İsteyenler günde 2 TL taksitle 5.000 TL kredi kampanyasına katılmayı tercih edebiliyorlar. Finansbank’ın artan taksitli bir kredi ürünü olan Nakdi Cebinde kredilerinden bir yenisi olan kredi kampanyasıyla azami 60 ay vadeye kadar kredi çekilebiliyor.

Finansbank’ın artan taksitli kredi kamanyasından 60 ay vadeyle 10.000 TL ihtiyaç kredisi alanlar, ilk yıl boyunca sadece 120 TL taksit ödüyorlar. Bunu 12 aya böldüğümüz zaman günde sadece 4 TL gibi bir rakam karşımıza çıkıyor. Sonraki yıllarda ise her yıl için 90 TL tutarında bir taksit artışı gerçekleşiyor. Böylece ilk 12 ay boyunca sıkılmadan, üzülmeden, strese girmeden taksitleri rahat rahat ödüyor, izleyen yıllarda eliniz bollaştıkça artan taksitleri karşılama fırsatı buluyorsunuz.

Finansbank Bayram Kredisi kampanyasına katılmak için ilk aşamada 5030’a bir SMS atmak yeterli oluyor. TC Kimlik Numaranızı 5030’a gönderdiğiniz takdirde bayram kredisi başvurunuzu hemen şimdi yapmış oluyorsunuz. Böylece erken davranarak bayram öncesi sıkışıklığı yaşamadan bayramı rahat ve sıkıntısız geçirme fırsatını yakalıyorsunuz.

Finansbank Bayram Kredisi kampanyasında isteyenler için 3 ay erteleme seçeneği de bulunuyor. Taksitlere hemen bayram sonrası değil de, 3 ay sonra başlamak isteyenler bu seçeneği değerlendirebiliyorlar. Böylece Ramazan ayında çektikleri krediyi Kurban Bayramı’ndan bile sonra ödeme ayrıcalığına kavuşabiliyorlar.

Azami vadenin 60 ay olduğu kredi kampanyasında kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 10.000 TL. SMS ile yapılan başvurular ön başvuru niteliği taşıyor. SMS’nin yanısıra Finansbank internet sitesinden veya Finansbank Şubeleri’nden de ön başvuru yapmak mümkün… Ön başvuru sonuçları cep telefonlarına olumlu olarak gelenler istedikleri herhangi bir Finansbank şubesinden artan taksitli ihtiyaç kredisi kesin başvurularını tamamlıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans Ramazan’da 75 TL Para Puan Hediye Kampanyası

Finansbank her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da "Ramazan'da Herkesi Bi' CardFinans Lazım" kampanyası başlattı. Finansbank'ın popüler kredi kartı...

Kapat