CardFinans Ramazan’da 75 TL Para Puan Hediye Kampanyası

Finansbank her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da “Ramazan’da Herkesi Bi’ CardFinans Lazım” kampanyası başlattı. Finansbank’ın popüler kredi kartı CardFinans sahipleri, 5 Temmuz ile 11 Ağustos tarihleri arasında tek seferde yapacakları 4 adet 75 TL ve üzeri gıda alışverişleri için 75 TL ParaPuan hediyesi kazanıyorlar.

Finansbank’ın Ramazan kampanyasından yararlanmak için öncelikle 5 Temmuz ile 11 Ağustos 2013 tarihleri arasında kayıt olmak gerekiyor. Tamamen ücretsiz olarak katılabileceğiniz kampanyaya çeşitli Finansbank kanallarından kayıt olabilirsiniz. Cep telefonuyla kayıt olmak isterseniz RAMAZAN yazıp 2273’e SMS göndermek yeterli oluyor. Bu işlem için herhangi bir ücret alınmıyor.

Hemen hatırlatalım, SMS gönderirken mutlaka Finansbank’ta kayıtlı cep telefonundan yapmanız çok önemli… Aksi takdirde kampanyaya kayıt işlemi gerçekleşemiyor. Kayıt SMS’nizin hemen ardından teyit (onaylama) SMS’i geliyor. Teyit SMS’i geldikten sonra yapacağınız harcamalar kampanya kapsamında kabul ediliyor.

SMS ile kayıt yaptırabileceğiniz gibi ayrıca Finansbank’ın telefon bankacılığı numarası olan 0 850 222 0 900’ü de kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcinizle yapacağınız kısa bir görüşmenin ardından kampanyaya kayıt olabiliyorsunuz.

CardFinans Ramazan kampanyası kapsamında tek seferde yapacağınız tek çekim 75 TL ve üzeri gıda harcamalarınız dikkate alınıyor. Gıda sektöründe olması şartıyla 4 adet 75 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL tutarında ParaPuan veriliyor. 75 TL ve üzeri harcamaların Finansbank POS’larından (yani üye işyerlerinden) yapılma zorunluluğu bulunmuyor. Finansbank üyesi olmayan işyerlerinden de alışverişinizi yapabiliyorsunuz. Kazanılan ParaPuan’lar en son alışveriş yapılan kredi kartına yükleniyor ve 21 Ağustos’a kadar kullanılması gerekiyor. Sözkonusu tarihe kadarkullanılmayan ParaPuan’lar 22 Ağustos’ta geri alınıyor.

Kampanyaya gıda sektöründe hizmet veren market, bakkal, kasap, şarküteri ve benzeri Finansbank üye kuruluşu olan veya olmayan tüm işyerleri katılıyor. Restoran, lokanta, kafeterya gibi harcamalar kampanya kapsamında bulunmuyor. İnternetten ve mail order ile gıda sektöründen yapılacak harcamalar da kampanya kapsamında geçerli oluyor.

Aynı gün içinde aynı iş yerinde birden fazla alışveriş yapıldığı durumda ilk yapılan 75 TL ve üzeri gıda alışverişi kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Kampanya süresince ek kartlar da dahil tüm bireysel kredi kartlarıyla yapılan gıda alışverişleri dikkate alınıyor. Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılıyor ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yükleniyor.

Taksitli veya ParaPuan’larla yapılacak işlemler ile yurtdışı harcamalarının kampanya kapsamında olmadığını hatırlatalım. Başka banka POS’u kullanılarak yapılan alışverişlerden kazanacağınız ParaPuan karşı bankadan işlem provizyonunun Finansbank’a ulaşması sonrasında kartınıza yükleniyor.

Son bir hatırlatma daha: Kampanya müşteri bazında olduğu için müşterilerin tüm bireysel kredi kartlarıyla yapacağı gıda alışverişleri kampanya kapsamında sayılıyor. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabiliyor.

One Response to CardFinans Ramazan’da 75 TL Para Puan Hediye Kampanyası

  1. maskeli süvari dedi ki:

    banka olunca hediyesinede kuşkuyla bakıyor insan

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Serinleten Ramazan Kredisi

Halkbank'ın haziran ayıyla birlikte başlattığı Serinleten Yaz Tarifesi kampanyası Ramazan ayında da hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayının başladığı bugünlerde...

Kapat