Ziraat Birleştiren Kredi ile Borcu Olan Emekliye Büyük Fırsat

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüm emekli müşteriler için Birleştiren Kredi kampanyası başladı. Çeşitli bankalara borcu olan ve ödemekte zorlanan emekliler, Birleştiren Kredi sayesinde tüm ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını birleştirip hepsini aynı anda ödeme fırsatını yakaladıkları gibi faiz yükünden de kurtuluyorlar.

Ziraat Bankası’nın sunduğu bu fırsattan yararlanmanın tek bir koşulu var: Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alıyor olmak… Emeklinizi hangi bankadan çekiyor olursanız olun herhangi bir Ziraat şubesine uğrayarak maaşınızı bu bankaya taşıyabiliyorsunuz. Banka şubesine gidecek vaktiniz yoksa internet üzerinde e-devlet sitesine giriş yaparak emekli maaşı banka değişikliğini kendiniz de kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Birleştiren Kredi maaşlarını Ziraat aracılığıyla alan emekliler için tasarlandı. Kredinin temel amacı banka borçlarını ödemekte zorlanan emeklilere rahat bir nefes aldırmak. Kredinin temel fikri bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarının ödenerek temizlenmesi ve Ziraat’ten kullanılacak kredi ile uzun vadelerde geri ödenmesi…

Ziraat Birleştiren Kredi uzun vade imkanıyla banka borçlarını temizleme imkanı sunuyor. Kredinin vadesi tam 90 aya kadar uzanıyor. Bugüne kadar en uzun vadenin 60 ay olduğunu düşünecek olursak, Birleştiren Kredi, 90 aylık çok uzun vadesiyle de önemli kolaylık sağlıyor. Ayrıca 90 ay vadenin yanısıra uygun faiz oranlarıyla sunuluyor.

Konut kredisi kullanmış olan ve borçlarını ödemekte zorlanan Ziraat Bankası emekli maaşı müşterileri için de bir fırsat var. Ziraat Birleştiren Konut Kredisi ile bankalardaki konut borçları ödenerek daha uygun faiz oranlarıyla Ziraat Bankası’nda yeniden yapılandirılıyor. Ziraat Bankası Birleştiren Konut Kredisi tam 180 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Böylece diğer bankaların en fazla 120 ay olarak sunduğu konut kredisi fırsatını Ziraat Bankası 180 aya kadar yükselterek daha da uzun vadeye yayıyor.

Kısacası Ziraat Bankası’nın Birleştiren kredi kampanyası, banka borçlarının çok biriktirdiğinden yakınan, kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan, bu duruma çözüm de bulamayan herkese nefes aldırıyor. Birleştiren Kredi kampanyasına katılanlar, tüm ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını tek defada temizleme ve sıfırlama avantajını elde ediyorlar.

4 Responses to Ziraat Birleştiren Kredi ile Borcu Olan Emekliye Büyük Fırsat

 1. emin dedi ki:

  bankanızdan konut kredisi kullandım başka bankalara kredi borcumun hepsini ziraat bankasında ipotekli ihtiyaç kredisi ile bankanızdan talep ediyorum

 2. Haşim Parlak dedi ki:

  Ankara-Necatibey Ziraat Bankasından emekli maaşı almaktayım,bu bankadan diğer bankalara olan borçlarımı kapatmak için kredi kullandım,ancak krediyi kullandığım dönemde vade 60 aydan fazla olmadığı gibi faizlerde yüksekti,geçim sıkıntı yaşamaktayım mevcut borcumu yeni faiz oranlarıyla 90 ay vadede yeniden yapılandırmak istiyorum,bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

 3. zehra kurum dedi ki:

  halk bankasından maaş almaktayım oraya kredi borcum var ve cesitli bankalara 12 000 civarında toplam borcum var bankanızı maaşımı taşısam bana kredi veririmisniz maaşım 1550 her ay maaşımdan kesilsin

 4. hatice ozturk dedi ki:

  Emekli olmam icin 19.000 tl para odenecek ssk ya, kredi istiyorum

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Mevduat Avansı – Türkiye’de Bir İlk

Ziraat Bankası'nda bir vadeli mevduat hesabı açtırdığınızda piyasanın en yüksek faiz oranlarından yararlanırken geleceğe dönük birikim yapmanın avantajını yaşarsınız. Seçtiğiniz...

Kapat