Yapı Kredi Günde 7 Liraya 7000 TL Süper Kredi

Yapı Kredi müşterilerinin yakından tanıdığı Süper Kredi kampanyaları Haziran ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Televizyonda dikkat çekici reklamlarını izlediğimiz Süper Kredi kampanyası, Haziran ayında 7.000 TL Süper Kredi’yi her zamanki gibi günde sadece 7 TL taksitlerle geri ödeme fırsatını getiriyor.

Yapı Kredi’nin Süper Kredi kampanyasında üç farklı seçenek sunuluyor. İsteyenler ayda sadece % 0.52’den başlayan faiz oranlarıyla yararlanırken isteyenler faizsiz peşin komisyonlu seçeneği tercih edebiliyorlar. Bunların dışında bir de masrafsız bireysel ihtiyaç kredisi var ki, üçünden hangisi tercih edilirse edilsin sonuçta cepleri de yüzleri de gülüyor.

Kampanya kapsamında 7.000 TL süper ihtiyaç kredisi kullananlar, 36 ay vadeyi tercih ettikleri takdirde % 0.52 özel faiz oranından yararlanabiliyorlar. Sadece 697 TL tutarında masraf ödemeleri yeterli oluyor. Buradaki masraf sözcüğüne 30 yaş için grup hayat sigortası, kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil bulunuyor. Süper Kredi’nin aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarında ise taksit tutarlarına vergi ve fon dahil ediliyor.

Yapı Kredi Günde 7 Liraya 7000 Lira Süper KrediHaziran sıcaklarının iyice kendini hissettirmeye başladığı bugünlerde ihtiyaçlarını daha fazla ertelemek istemeyenler, başvurularını en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek veya Yapı Kredi intirnet sitesine giriş yapıp Kredi Şimdi butonuna tıklayarak en kısa yoldan yapabiliyorlar.

Yapı Kredi’nin geleneksel Süper Kredisi’nden tüm özel sektör çalışanlarının yanısıra emekli müşteriler sadece nüfus cüzdanıyla yararlanabiliyorlar. Kamu çalışanı müşteriler ise nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimlikleriyle hemen kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

Yapı Kredi’nin Günde 7 TL’ye 7.000 TL’ye kampanyasına ayrıca SMS ile başvuru yapılabiliyor. Bunun için istediğiniz kredi türünü, TC Kimlik Numaranızı, aylık net gelirinizi yazarak 4411’e göndermek yeterli oluyor. Ayrıca 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalıyla başvuru yapılabiliyor. Bunların dışında en yakın Yapı Kredi ATM’sini de başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank UCZ Kart: Veresiyenin Yeni Adı

Denizbak'ın yeni hesaplı alışveriş kartı UCZ Kart, ödemelerde 1 aya kadar erteleme fırsatı sunarken kullanıcılarının alışveriş keyfini ikiye katlıyor. Sadece...

Kapat