Vakıfbank 2013 Tatil Kredisi

Yaz sıcaklarının iyiden iyiye kendisini gösterdiği, tatil ihtiyacının zirve yaptığı bugünlerde Vakıfbank Tatil Kredisi avantajlı seçenekler sunuyor. “Artık bu sene iyi bir tatili hak ettim” diyenlerin de halinden anlayan Vakıfbank, cazip faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle tüm müşterilerini tatile davet ediyor.

Vakıfbank Tatil Kredisi Kampanyası’nda 20.000 TL’den başlayıp 50.000 TL’ye kadar uzanan seçenekler ve 12 aydan 60 aya kadar vadeler var. Bunların hepsinde birbirinden cazip faiz oranları ve taksit seçenekleri tatilcilerin beğenisine sunuluyor. Önce güzel bir tatil yapıp sonra taksit taksit ödemek isteyen Vakıfbank müşterileri bunlardan hangisini seçerse tatilin tadını çıkarıyor.

Vakıfbank’tan alacağınız 20.000 TL tutarında tatil kredisini 0 faizle 12 ay veya 24 ay vade seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz. Tatil kredisi ihtiyacı 20.000 TL değil de daha fazlaysa 50.000 TL tutarındaki seçenek değerlendirilebiliyor. Bu durumda 24, 36 veya 60 aylık vadeler sözkonusu oluyor. Faiz oranları da aylık % 0.84, % 0.86, % 0.88 ve % 0.95 arasında değişkenlik gösteriyor.

Vakıfbank 2013 Tatil Kredisi

Yaz günlerinde başka ihtiyaçları olduğu için tatile gitmek istemeyenler de Vakıfbank Tatil Kredisinden faydalanabiliyorlar. Bir başka deyişle Tatil Kredisi almak için mutlaka tatile gitmek gerekmiyor. Dolayısıyla dilerseniz Vakıfbank Tatil Kredisini alıp başka ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Tatil Kredisi almak için herhangi bir kefil istenmiyor. Sadece nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile bu krediden yararlanmak mümkün… Krediyi çekmek için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebileceğiniz gibi Vakıfbank internet şubesini ziyaret etmek suretiyle ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası % 0.33 Faizle Esnafa Destek Kredisi

Türkiye İş Bankası nakde ihtiyaç duyan küçük işletmeler ve esnaf için düşük faizli Esnafa Destek Kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında...

Kapat