Türkiye İş Bankası Maaş Anlaşmalı Kredi

Türkiye İş Bankası, 28 Haziran tarihine kadar devam edecek Maaş Anlaşmalı Kredi Kampanyası başlattı. 60 aya kadar vadeyle ve 50.000 TL’ye kadar sunulan bu kredi kampanyasından maaşlarını Türkiye İş Bankası aracılığıyla alan maaş anlaşmalı müşteriler ile tüm kamu çalışanları yararlanabiliyor. Bu kapsama girenler, her türlü ihtiyaçları için aylık % 0.66’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Kredinin vadesinin 60 aya kadar uzanması da ayrı bir avantaj sağlıyor.

Türkiye İş Bankası’nın Maaş Anlaşmalı Kredi kampanyasından % 0.66 faizle kredi kullanabilmek için 5.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 12 ay vadeyle almak yeterli oluyor. Bu cazip faiz oranından yararlanmak için 99 TL istihbarat ücreti ve 45 TL sigorta ücreti ödenmesi gerekiyor. Bu durumda ödemeler aylık 438.43 TL taksitler halinde yapılabiliyor.

20.000 TL tutarında bir krediye ihtiyacı olanlar, kullandıkları krediyi 24 ay vadeyle ödemeyi tercih ettikleri takdirde faiz oranı aylık % 0.84 şeklinde uygulanıyor. Bu seçeneği tercih edenlerin de 99 TL istihbarat ücretini ödemesi yeterli oluyor. Tercihi 30.000 TL ihtiyaç kredisi olanlar ise 36 ay vadede aylık % 0.86 faiz oranıyla kredi kullanma avantajını yaşıyorlar.

İstediğiniz kredinin 50.000 TL olması durumunda 60 ay vade fırsatından yararlanırken aylık % 0.89 faiz oranı sözkonusu oluyor. 60 ay vadeyle 50.000 TL kredi kullananlara ayrıca masrafsız seçenek de sunuluyor. Masrafsız seçeneği tercih edenlerin aylık % 0.99 faiz ödemesi yeterli oluyor.

Türkiye İş Bankası’nın Maaş Anlaşmalı Kredi kampanyasından yararlanmak için öncelikle SGK’dan aldığınız emekli maaşını İş Bankası’na taşımanız gerekiyor. Kamu çalışanları da maaşlarını İş Bankası’na taşımak suretiyle bu kampanyadan cazip koşullarla yararlanabiliyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Masrafsız Dost Kredi ile Borçlarınızı Kapatma Fırsatı

Halkbbank 0 masraflı Dost Kredi ile başka bankalara olan borçlarınızın tamamını kapatarak rahatlama ve düşük faiz fırsatını sunuyor. Bugünlerde ağır...

Kapat