İş Bankası % 0.33 Faizle Esnafa Destek Kredisi

Türkiye İş Bankası nakde ihtiyaç duyan küçük işletmeler ve esnaf için düşük faizli Esnafa Destek Kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Türkiye genelindeki tüm esnaf ile küçük işletmelere % 0.33 faiz oranıyla 30.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli destek kredisi sağlanıyor. 24 ay vadeyle ödemeyi tercih eden esnaf ise bu kampanyadan % 0.55 faiz oranıyla yararlanabiliyor.

Türkiye İş Bankası, esnaf, tüccar ve küçük işletmelere verdiği desteği yeni Esnafa Destek Kredisi kampanyasıyla sürdürüyor. Esnafa Destek Kredisi kampanyasıyla esnafın kısa süreli ve düşük miktarda ihtiyaç duyduğu finansman ihtiyacına destek olurken, esnaf müşterilerine cazip avantajlarla kredi desteği sağlıyor.

Nakde ihtiyaç duyan ve Türkiye İş Bankası’nın bu kampanyasına katılan küçük işletmeler, % 0,33 faiz oranıyla 30.000 TL`ye kadar 12 ay vadeli ya da 30.000 TL’ye kadar % 0,55 faiz oranıyla 24 ay vadeli kredilerden faydalanabiliyor.

Sözkonusu kampanyada peşin komisyon tutarlarına ve vadeye göre farklı faiz oranı seçeneklerinden yararlanmak da mümkün oluyor. Peşin komisyon tutarlarını biraz yüksek tutan ve kısa vadeyi tercih eden esnaf, % 0.33 gibi günümüz koşulları için çok düşük faiz avantajından yararlanabiliyor.

Kampanya Özellikleri

Türkiye İş Bankası’nın % 0.33 faizle Esnaf Destek Kredisi Kampanyası 28 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli…

% 0.33 Faizle Esnaf Destek Kredisi Kampanya kapsamında azami kredi tutarı 30.000 TL olarak belirlendi.

Konu hakkında detaylı bilgi ve diğer kampanya seçenekleri için Türkiye İş Bankası’nın ülke geneline yayılmış şubelerini ziyaret etmek gerekiyor. Ayrıca Türkiye İş Bankası’nın internet sitesini ziyaret ederek de detaylı bilgi alınabiliyor.

Kampanya kapsamında 12 ay vadeyle 10.000 TL kredi kullanmak isteyenler 400 TL peşin komisyon ödemek suretiyle katılımda bulunabiliyorlar. Bu durumda aylık 852 TL tutarında taksit ödemesi yapmak yeterli oluyor. Daha yüksek miktarda, örneğin 30.000 TL kredi kullanmak isteyenler de 1.200 TL peşin komisyon ödeyerek kampanyaya dahil olabiliyorlar. Faiz oranı yine % 0.33 oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Kullanırken Bu Hataları Yapmayın

Bankalardan kredi kartı alırken yaptığımız çok sayıda hata var. Bunların bir kısmı ufak tefek hatalar ama zaman zaman öyle ciddi...

Kapat