Halkbank Masrafsız Dost Kredi ile Borçlarınızı Kapatma Fırsatı

Halkbbank 0 masraflı Dost Kredi ile başka bankalara olan borçlarınızın tamamını kapatarak rahatlama ve düşük faiz fırsatını sunuyor. Bugünlerde ağır kredi borcu altında bunalanlar için hazırlanan Halkbank fırsatında kredi kartı bakiyelerini ve diğer bankalarda devam eden ihtiyaç kredilerini en uygun faiz oranlarıyla transfer etme fırsatı var. Böylece şu an çalışmakta olduğunuz bankaya olan borçlarınızı sıfırlarken Halkbank’ın sunduğu düşük faiz fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik Dost Kredi paketiyle beraber esnek ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Örnek olarak diğer bankalara 10.000 TL ihtiyaç kredisi borcunuz veya kredi kartı bakiyeniz var diyelim. Halkbank’ın sunduğu Dost Kredi’den yararlandığınız takdirde önceki bankanıza olan borcunuz Halkbank tarafından ödenerek kapatılıyor. Böylece artık size ağır gelen faiz yükünden kurtulmuş ve hafiflemiş oluyorsunuz. O bankadaki borcunuz daha düşük faiz oranıyla Halkbank’a transfer ediliyor ve 60 ay vadede rahat rahat ödeme fırsatını yakalamış oluyorsunuz. Dosya masrafı da alınmadığı için aylık % 0.85 faiz oranından yararlanarak daha uzun vadede kolaylıkla ödeme avantajının keyfini sürüyorsunuz.

Diğer bankaya borcunuz 10.000 TL’nin üzerinde ve katları şeklinde olabilir. Örneğin 25.000 TL, 40.000 TL gibi borçlarınız biriktiği için ödeme sıkıntısına düşmüş olabilirsiniz. Borcunuzun bu miktarlarda olması halinde bile Halkbank’ın % 0.85 şeklindeki faiz oranı değişmiyor ve masraf alınmıyor. Sadece 30 TL tutarında sigorta ücretini ödemeniz yeterli oluyor.

Halkbank’ın Dost Kredi transfer kredisinden yararlanmak ve detaylarını öğrenmek için herhangi bir Halk Bankasına uğrayarak müşteri temsilcinizle konuşabileceğiniz gibi Halkbank internet şubesine giriş yaparak siteden de ihtiyaç duyduğunuz bilgileri alabilir, hatta başvurunuzu direkt olarak Halkbank internet şubesinden de yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Günde 7 Liraya 7000 TL Süper Kredi

Yapı Kredi müşterilerinin yakından tanıdığı Süper Kredi kampanyaları Haziran ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Televizyonda dikkat çekici reklamlarını izlediğimiz...

Kapat